Angle down Atgal

Koronavirusas traukiasi: Vilkaviškio rajone susirgimų mažėja

Pirmadienį Vilkaviškio rajono meras Algirdas Neiberka socialiniuose tinkluose pasidalijo naujausia informacija apie koronavirusą Vilkaviškio rajone. 

Meras pasidžiaugė, kad pagaliau gali pasidalinti geromis žiniomis – sergančiųjų skaičius mažėja.

„Pagaliau galima pasidalyti džiugesnėmis naujienomis. Per praėjusį savaitgalį užfiksuoti tik 6 nauji susirgimai: birželio 4 d. registruoti 3 nauji atvejai, birželio 5 d. – taip pat 3, o birželio 6 d. – 0 naujų atvejų! Iš viso Vilkaviškio rajonui priskiriami 234 sergantys COVID-19 liga asmenys. Naujų ligos protrūkių rajone taip pat neužfiksuota.

Žinios džiuginančios, bet visai atsipalaiduoti dar nereikėtų.

Pagal 14 dienų sergamumą COVID-19 liga 100 000 gyventojų Vilkaviškio rajonas vis dar užima gana aukštas pozicijas ir yra 9-oje vietoje, tačiau šis rodiklis stabiliai mažėja ir šiai dienai siekia 251,3. Teigiamų diagnostinių tyrimų dalis per 7 dienas – 3,3 %“, – skelbia meras.

Skiepijimas vyksta sklandžiai

Lietuvos statistikos departamento duomenimis, iš viso bent viena vakcinos doze jau pasiskiepijo 13 435 (39,3 proc.) Vilkaviškio rajone deklaruoti gyventojai, iš jų pilną vakcinaciją jau turi – 8674 (25,4 proc.). Šeštadienį vykusios skiepijimo akcijos metu paskiepyti 123 asmenys. Bendras rajono galimos imunizacijos lygis jau siekia 44,7 proc.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite