Angle down Atgal

Koronavirusas Akmenės rajone: situacija gerėja

Panašu, kad koronavirusas po truputį traukiasi. Situacija gerėja ne tik visoje šalyje, bet ir atskiruose rajonuose. Ne išimtis ir Akmenės rajonas – praėjusią parą čia nustatyti tik 5 nauji COVID-19 ligos susirgimai ir net 52 asmenys pasveiko!

Tokiais duomenimis antradienio rytą socialinių tinklų paskyroje pasidalijo Akmenės rajono savivaldybė. Visgi, pabrėžiama, kad gerėjanti situacija dar nereiškia, jog galime atsipalaiduoti.

„Medikai neskuba daryti išvadų, jog situacija dėl koronaviruso infekcijos plitimo suvaldyta – gyventojai raginami nedelsti ir, jaučiant koronavirusui būdingus simptomus, atlikti tyrimą.

Gyventojams primename, kad būtina laikytis karantino reikalavimų: neiti iš namų, jei tam nėra būtinybės, jei yra įmanoma dirbti iš namų, dažnai plauti ir dezinfekuoti rankas bei nepamiršti vėdinti patalpas.

Jei turite klausimų susijusių su koronavirusu, darbo dienomis ir darbo valandomis galite skambinti į Akmenės rajono karštąją koronaviruso liniją telefonu 8 683 04 112.

Jei jaučiate koronavirusui būdingus simptomus ar esate grįžę iš užsienio, užsiregistruoti COVID-19 testui galite ne tik paskambinę trumpuoju nemokamu koronaviruso karštuoju numeriu 1808, bet ir užsiregistruoti COVID-19 testui galite internetu www.1808.lt svetainėje“, – skelbiama savivaldybės įraše.  

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite