Angle down Atgal

Konkurse ,,Šoka Lietuva" – vilkaviškietės

Savaitgalis Vilkaviškio ,,Aušros“ gimnazijos merginų šokių kolektyvui ,,Norija“ ir Vilkaviškio muzikos mokyklos šokių kolektyvui ,,Norija mm“ buvo ypatingas ir įsimintinas.

Dar prieš metus kolektyvų vadovė Vilija Jakubauskė savo šokėjas nusivežė į svečius pas Dainų ir šokių ansamblį ,,Lietuva“. Merginos kartu su asambliečiais turėjo klasikinio bei lietuvių liaudies šokio pamokas. Taip pat ansamblio ,,Lietuva“ vyr. baletmeisteris Edgaras Suprunas pastatė merginoms J. Lingio šokį ,,Sesylio“ bei kartu šoko su ansamblio merginomis. Vilkaviškietės asambliečiams davė pažadą, jog šį šokį išmoks ir grįš pas dainų ir šokių ansamblio ,,LIETUVA“ šokėjus su šiuo šokiu.

Būtent šį savaitgalį merginos savo pažadą ištesėjo. Kolektyvai dalyvavo Respublikiniame konkurse ,,Šoka Lietuva“. Merginų kolektyvai galėjo parodyti save ir pasižiūrėti į kitus. Konkursą ,,Šoka Lietuva“ organizuoja dainų ir šokių ansamblis ,,LIETUVA“ jau trečius metus.

Praėję pirmą konkurso etapą merginų šokių kolektyvai ,,Norija“ ir ,,Norija mm“ buvo pakviestos į Vilnių. Vilniuje sekančiame etape dalyvavo apie 300 šokėjų iš 8 Lietuvos miestų. Merginoms buvo didelė garbė atstovauti savo kraštą tokio lygio konkurse. O vakare turėjo puikią galimybę stebėti Dainų ir šokių ansamblio ,,LIETUVA“ koncertą skirtą baletmeisterio J. Lingio 100 -osioms gimimo metinėms paminėti.

Grįžtant namo su dideliais įspūdžiais ir puikiomis akimirkomis po koncerto, merginos davė pažadą sau, jog tik pasitaikius galimybei jos vėl aplankys dainų ir šokių ansamblį ,,Lietuva”, nes tai kolektyvas į kurį turėtų lygiuotis visi šokėjai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite