Angle down Atgal

Koncernas „Achemos grupė“ uždaro spaustuvę „Titnagas“

Koncernas „Achemos grupė“ uždaro spaustuvę „Titnagas“ ir „Achemos“ mokymo centrą“.

Kaip praneša bendrovė, pirmadienį pradedama grupei priklausančios bendrovės „Achemos“ mokymo centras“, o kovą – spaustuvės „Titnagas“ likvidavimo procedūra. Likviduojamos bendrovės vykdys visus savo prisiimtus įsipareigojimus darbuotojams, klientams ir partneriams.

„Mokymo bei spaudos paslaugas teikiančios bendrovės yra daugiau istorinis „Achemos grupės“ raidos palikimas, nei vystoma sritis. Rengiant naują grupės strategiją, vertinamos visų Koncerno valdomų bendrovių veiklos perspektyvos ir kapitalo grąža. Nuspręsta atsisakyti mažos integracijos verslų ir visą dėmesį bei investicijas nukreipti į strategines veiklos sritis: trąšų gamybą ir prekybą, atsinaujinančiąją energetiką, agroverslą, uosto krovą, dujų ir kitų techninių produktų prekybą. Čia matome didžiausią potencialą ir galimybes augti bei vystyti verslą“, – pranešime cituojamas koncerno „Achemos grupė“ generalinis direktorius Giedrius Jakubauskas.

Jonavoje veikiančiame „Achemos mokymo centre“ dirba 21 darbuotojas, o Šiaulių spaustuvėje „Titnagas“ – 55 darbuotojai.

2019 metais „Achemos“ mokymo centras“ gavo 359 tūkst. eurų, o spaustuvė „Titnagas“ – 1,4 mln. eurų pajamų.

Koncernui „Achemos grupė“ priklauso daugiau nei 50 Lietuvoje ir užsienyje veikiančių bendrovių, kuriose dirba beveik 5 tūkst. darbuotojų.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite