Angle down Atgal

Komisija „kabinėjasi“, o ne siekia padėti verslui

Debeikių seniūnijoje veikiančios kaimo turizmo sodybos „Geras“ savinininkė Gitana Mileikaitė įsitikinusi, kad Anykščių rajono savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo skatinimo komisijai trūksta skaidrumo.

Moteris pasakojo, kad tik kartą, pateikusi paraišką, savo verslui gavusi paramą. Jau eilę metų G.Mileikaitės teikiamos paraiškos Smulkaus ir vidutinio verslo komisijos posėdžiuose nesurenka reikiamo balų skaičiaus. Verslininkė mano, kad tai neatsitiktinumas. G.Mileikaitė nevengia Anykščių rajono savivaldybės atžvilgiu pažerti kritikos, tad įtaria, kad tai gali turėti įtakos vertinant jos pateiktas paraiškas savivaldybės finansavimui gauti.

 „Trečius metus teikiu paraišką Anykščių rajono savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo skatinimo programos lėšoms gauti.Kasmet komisija kabinėjasi prie tokių smulkių „kabliukų“, o ne siekia kažką padėti verslui.Šį kartą rimčiau pasiruošiau, peržvelgiau, kad mano visi paraiškos punktai atitiktų reikalavimus. Savo paraišką savivaldybei pateikiau rugpjūčio pabaigoje - rugsėjo pradžioje ir per pirmąjį mano paraiškos svarstymą buvo pasakyta, kad mano paraiškos nerekomenduojama teikti Smulkaus ir vidutinio verslo skatinimo komisijos vertinimui.Taisyklėse nurodoma, kad smulkiojo ir vidutinio verslo subjekto registracijos vieta turi būti Anykščių rajone, o savivaldybė kabinėjasi, kad mano gyvenamoji vieta yra Panevėžyje.O aš esu deklaruota Anykščių rajone ir kaip fizinis asmuo, ir kaip smulkus ir vidutinis verslo subjektas.Šioje vietoje netgi galioja asmens duomenų apsauga ir tokie dalykai apskritai neturėtų būti svarstomi, kur aš gyvenu“, – „Anykštai“ pasakojo G.Mileikaitė.

Kaimo turizmo sodybos „Geras“ savininkė pasakojo, kad savivaldybei užkliuvę ir daugiau dalykų.

„Kitas momentas, užkliuvęs savivaldybei vertinant mano pateiktą paraišką - nevykdau jokios naujos veiklos.Nors paraiškoje aiškiai nurodau, kad mano veikla susijusi su apgyvendinimo veikla, bet ji kiek kitokia, tiek buhalterijoje, tiek mokesčių mokėjimo srityje deklaruojama „nauja eilute“, – dėstė verslininkė.

Plačiau – laikraštyje „Anykšta“.

Robertas ALEKSIEJŪNAS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite