Angle down Atgal

Kol dar žydi gėlės...

Liepos 13 d. Didžiuliuose vyko smagi vasaros šventė „ Kol dar žydi gėlės“.

„Mes, organizatoriai, labai labai džiaugiamės, kad tie vasariniai vėjai atpūtė į mūsų mylimus Didžiulius didžiulį būrį žmonių, subūrė mus – kaimynus ir garbius svečius – nuoširdžiai bendrystei pačiame gražiausiame metų laike – vasarą, kol žydi gėlės“, – kalbėjome mes, šventės vedėjos, su Jurgita Jankauskiene.

Vasariška popietė prasidėjo įdomiomis sporto varžybomis ir rungtimis, kurios dalyviai buvo mūsų kaimo mažieji ir jaunimas. Puiki nuotaika lydėjo ir oficialią šventės pradžią, kurią atidarė Norgėlų kaimo bendruomenės kapelos dalyviai, jų vadovė Zita Žemaitienė ir vedėjas Antanas Kilčauskas.

Didžiulių krašto žmonės pasidžiaugėme savo šventėje sulaukę nemažo būrelio svečių. Mums sveikinimus ir linkėjimus iš LR Seimo perdavė LR Seimo pirmininko pavaduotojo Arvydo Nekrošiaus padėjėja, Lenkelių bendruomenės pirmininkė Skaidrutė Žuvelaitienė, Raseinių savivaldybės tarybos narė, LR Seimo narės Vidos Ačienės padėjėja, kaimo bendruomenės „Gervinė“ pirmininkė Jūratė Garliauskienė. Raseinių rajono savivaldybės mero Andriaus Bautronio ir administracijos direktoriaus Edmundo Jonylos sveikinimus ir dovanas mums įteikė administracijos direktoriaus pavaduotoja Irma Juknevičienė. Šventėje taip pat dalyvavo Savivaldybės tarybos nariai: Gėluvos bendruomenės pirmininkas Jonas Vazgys, Norgėlų kaimo bendruomenės pirmininkas Antanas Kilčauskas, LSDP Raseinių rajono skyriaus pirmininkas Matas Skamarakas, taip pat bendruomenių pirmininkai – iš Verėduvos Nijolė Aleknavičienė, iš Milašaičių Romanas Daujotas, iš Butkiškės Linas Bielskis, SSF įmonės atstovai Loreta ir Valdas Čilvinai.

Po sporto rungčių dalyvių apdovanojimų jiems padėkojome už azartą, suteiktas gražias varžybų akimirkas, pasidžiaugėme jaunimo dalyvavimu mūsų bendruomenės veikloje. Vaikai – ne tik didžiausias mūsų džiaugsmas, turtas, bet ir mūsų ateitis. Smagu, kad Didžiulių kaimo jaunimas – aktyvus, sportuojantis, draugiškai sugyvenantis ir bendrą kalbą randantis sporto aikštelėje vasaros ilgais vakarais. Ir tas vaikų klegesys tikrai dar ilgai nenutils, nes vieniems vaikams užaugus juos pakeis kiti. Mes turime naujagimių, kuriuos bendruomenės vardu pasveikinome ir palinkėjome augti sveikais ir dideliais tėvų bei artimųjų meilės apsuptyje. Ta proga, kad mūsų mažieji gyventojai neperšaltų šaltai žiemužei užklupus, šilti pledukai buvo padovanoti Rusnei Tunkevičiūtei ir Danieliui Nedzelskiui.

Vasaros šventės metu įvyko ir išleistuvės. Abiturientes Malviną Jankauskaitę, Agnę Šilaitytę ir Tomą Venskų išlydėjome į platų pasaulį specialybėms įgyti, o mūsų kaimo ūkininkus – pagrindinius švenčių rėmėjus – į javapjūtės pradžią. Sėkmės darbuose, gero derliaus ir ačiū už nuolatines paramas tarėme Antanui ir Jūratei Šilaičiams, Vytautui ir Militai Bisikirskams, Juliui ir Danutei Stošiams. Dėkojome ir rėmėjams Danutei ir Gedvidui Digriams, Loretai ir Gintautui Čilvinams, Mildai ir Gediminui Mikalauskams, Loretai ir Adolfui Andrikiams. Jų dėka galėjome pasiklausyti muzikos grupės „ Žemaitukai“ atliekamų dainų.

Nušurmuliavus šventei, ypač didelis ačiū pagalbininkams ir visiems atėjusiems į renginį. Be jų visų šventės nebūtų buvę. Neapsakomai gera, kai sulaukiame geranoriškos ir bendruomenės narių bei verslininkų pagalbos. Labai esame dėkingi šeimininkėms Linai Matukaitienei ir seniūnaitei Albinai Švedienei už skanią žuvienę. Už nuostabiai gražius papuošimus, naminius sūrius – Danutei ir Vaidai Stošiuvienėms, už gardžią girą – Danutei Digrienei. Taip pat didelis ačiū gausiai vyrų komandai – už ūkinius darbus.

Vasara dar nesibaigia, dar ilgai žydės gėlės ir tokių puikių švenčių dar bus ateityje. Didžiulių kaimas atsilaikė įvairioms permainoms, išsaugojo savo dvasią, darbščius žmones, kurie nori gyventi savo tėvų žemėje ir drauge suėjus pasidžiaugti gerais darbais.

Didžiulių kaimo bendruomenės pirmininkė, Savivaldybės tarybos narė Diana Kaupaitienė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite