Angle down Atgal

Kokią virtuvės įrangą rinktis siekiant efektyvumo?

Tenka pripažinti, jog maisto gaminimo procesu mėgaujasi ne kiekvienas iš mūsų. Visgi, retas kuris turi prabangą tokios veiklos visiškai atsisakyti, tačiau galime pasistengti, jog visi procesai būtų kaip įmanoma sklandesni ir patogesni. Jei apie tai svajojate ir Jūs, pirmiausia turėtumėte susipažinti su žemiau išvardintais prietaisais, kurie vienaip ar kitaip palengvina virtuvėje atliekamus darbus.

Daugiafunkciniai puodai

Jei maisto gaminimas nėra mėgstamiausias Jūsų užsiėmimas, toks daugiafunkcinis puodas virtuvėje taps tikru išsigelbėjimu, padėsiančiu Jums lengviau atsikvėpti. Jums į jį tereikės sudėti reikiamus ingredientus ir pasirinkti pageidaujamą programą – likusį darbą šis prietaisas atliks be Jūsų pagalbos. Dažniausiai daugiafunkciniai puodai gali pasiūlyti daugybę skirtingų programų, o kai kuriuos iš jų netgi galėsite valdyti nuotoliniu būdu, tad galimybių tikrai nepritrūks, tačiau Jūs galėsite sutaupyti nemažai brangaus laiko. Nėra prasmės patiems kankintis su darbais, kurie Jūsų netraukia – verčiau juos patikėti „profesionalams“.

Virtuviniai kombainai

Jūs visuomet atskirai galite įsigyti mėsmalę, sulčiaspaudę, bulvių tarkavimo mašiną, kokteilinę ar plakiklį, tačiau šis vienas prietaisas galės atlikti daugelį iš šių darbų – dėl to jis vadinamas vienu efektyviausių virtuvės pagalbininkų. Nusprendę pasirinkti jį, virtuvėje sutaupysite vietos (tai užtikrins paprastesnį daiktų organizavimą ir sandėliavimą) ir išvengsite papildomų išlaidų, kurias paskirtumėte visai minėtai įrangai. Gerai ir tai, jog virtuvinis kombainas Bosch ar bet kurios kitos firmos siūlomas prietaisas skiriasi savo funkcionalumu – tai reiškia, kad nereikės mokėti už tas funkcijas, kurios Jums yra nereikalingos.

Karšto oro gruzdintuvės

Galėtume sakyti, jog gruzdintuvė nėra būtiniausias įrenginys virtuvėje, tačiau jei mėgstate pasilepinti keptomis bulvytėmis, nėra prasmės jų atsisakyti. Tiesa, tokiais atvejais nesuklysite pirmenybę teikdami karšto oro gruzdintuvėms: jos labai efektyviai įkaista, todėl galima apsiriboti labai minimaliu aliejaus kiekiu. Dažniausiai juo produktus siūloma apipurkšti, tad maistas netaps labai kaloringas. Be to, tokį prietaisą galėsite panaudoti mėsos kepimui ir netgi kai kurioms daržovėms bei vaisiams. Reikėtų vengti lapinių daržovių, uogų ir labai daug drėgmės turinčių vaisių. Platus šios virtuvės įrangos pasirinkimas yra pateikiamas Pigu.lt el. parduotuvėje.

Elektrinės orkaitės

Nesvarbu, ar tai būtų dujinė, ar elektrinė viryklė Electrolux (ar kitų gamintojų įranga), turėsite galimybę rinktis dujinę arba elektrinę orkaitę, kadangi ši buitinė technika gali būti kombinuota. Dažnai teigiama, kad dujiniuose modeliuose maistas ne taip išsausėja, todėl jie puikiai tinka ir mėsai, ir konditerijos gaminiams. Tačiau jei vertinate funkcionalumą, verta rinktis elektrines orkaites – čia dažniau išvysite papildomų funkcijų, kurios užtikrins ir sklandesnį gaminimo procesą, ir paprastesnę priežiūrą. Tiesa, reikėtų atsižvelgti į konkretaus modelio galimybes, kadangi jos gali gan ženkliai skirtis.

Indaplovės

Ne paslaptis, jog tiek po maisto gaminimo, tiek ir po gausesnio susibūrimo lieka nemaža krūva indų, su kuriais po to tenka susidoroti. Jų plovimas rankomis nėra nei ekonomiškas, nei malonus, tad tokį darbą pravartu patikėti indaplovei – taip pavyks sutaupyti nemažai laiko, kurį galėsite paskirti kitiems darbams. Apie tokį įrenginį verta pagalvoti net ir tuo atveju, jei nešvarių indų kiekis tik retais atvejais būna didelis. Dabar dažnai siūlomi kompaktiški, ant stalo pastatomi modeliai, o didesnės indaplovės neretai gali pasiūlyti pusinės įkrovos programas.

Apsirūpinę visais šiais įrenginiais, virtuvėje nepritrūksite naujų idėjų, tačiau tuo pačiu daugelį darbų galėsite atlikti sparčiau ar patogiau. Maisto gaminimo procesas tikrai gali būti malonus – ši virtuvės įranga padės tuo įsitikinti.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite