Angle down Atgal

Kodėl yra naudingi mėšlo kratytuvai?

Kaip žinote, mėšlas yra viena iš svarbiausių organinių trąšų, plačiai naudojama dirvožemiuose, o taip pat ir tręšiant vaismedžius. Populiariausias yra karvių, kiaulių ir arklių mėšlas, kuris visada randamas kur panaudoti. Kiekvienas susidūręs su mėšlo darbais žino, kiek laiko ir pastangų reikalauja tręšimas mėšlu. Mažus plotus galima padengti naudojant šakes, tačiau mėšlo kratytuvai yra ypač naudinga transporto priemonė tręšiant didelius dirvožemių plotus.

Mėšlo kratytuvainaudingi tuo, kad mėšlas yra iškratomas tolygiai po sodus ar dirvožemius, o su mašina galima apdirbti pačius didžiausius plotus, nes tam nereikia daug fizinės jėgos, o mašinos atliekamas darbas užtrunka nedaug laiko. Ūkininkų laukuose, kuriuose dirvožemių plotai yra ypač dideli, be technikos apsieiti yra ypač sudėtinga, todėl ši mašina turėtų būti kiekvieno ūkininko angare. Kratytuvų būna įvairių, tačiau patartina rinktis kompaktiškesnį, kadangi nedidelis dydis leis patogiai dirbti vynuogynuose bei vaismedžių soduose.

Nors technika kainuoja daugiau nei fizinis darbas, mašinos atliekamas darbas greitai atpirks išlaidas. Mėšlo kratytuvai gali pagelbėti tiems, kurie neturi daug pagalbininkų darbuose arba fizinė būklė neleidžia dienų dienas praleisti dirvožemius tręšiant mėšlu. Sraigė, kuri besisukdama išbarsto mėšlą yra pagrindinė mašinos techninė dalis, kuri užtikrina, kad mėšlas būtų paskirstytas tolygiai, o tai yra ypač svarbu prižiūrint savo ūkį ir laukiant sotaus ir pelningo derliaus.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite