Angle down Atgal

Kodėl vedęs vyras tave pasirinko meiluže? Tiesa – žiauri

Galbūt nustebsite, tačiau ne vienas vyras siekia patogų ir nusistovėjusį šeimos gyvenimą iškeisti į kažką naujo. Vyrai paprastai nėra linkę rizikuoti asmeniniame gyvenime, todėl, jei jis nusprendė užmegzti slaptus santykius su jumis, jis tam turi savų priežasčių.

Savigarba

Bet kuriam vyrui gyvybiškai svarbu jaustis super mačo, žinoti, kad jis yra nenugalimas ir gali daug daugiau. Tai, kad sutinkate su nepavydėtinu meilužės statusu, kad būtumėte su juo, itin glosto jo vyrišką savimeilę.

Rizika

Uždraustas vaisius saldus. Rizika būti užkluptam ir pavojaus jausmas suteikia jo gyvenimui nepaprasto aštrumo ir pikantiškumo. O žaisti šnipų žaidimus, naudojant įvairias registracijas ir naujus slaptažodžius, vyrui gali kelti tokius pat smagius jausmus, kaip vaikystėje.

Komfortas

Vyrui labai patogu, kad nesate šalia ištisą parą. Jūsų trumpomis susitikimų akimirkomis, kurios kupinos romantikos ir aistros, nereikia palaikyti nesibaigiančių tuščių pokalbių, taikstytis su jūsų bloga nuotaika ir jaudintis dėl nesėkmių. O kai „grietinėlė“ jau nugraibyta ir bendravimas pradeda varginti, galima sugalvoti, kad šeimoje bėda ir bėgti pas tą, brangiąją, kuri kasdienybėje ir pažįstamesnė, ir paprastesnė.

Atsakomybės trūkumas

Argi ne nuostabu – vyras gauna pakankamai meilumo, rūpesčio ir energijos iš jūsų ir yra nė už nieką atsakingas. Pagal įstatymą tiek asmeniniu, tiek teisiniu požiūriu, tu jam esi niekas ir jis tau nieko neskolingas. Ir patikėk, vyras tai puikiai žino. Jis reikiamu metu tai primins.

Maksimali nauda ir minimalios išlaidos

Bandydama priversti vyrą palikti žmoną ir pasirinkti tave, tu demonstruoji geriausias savo savybes tiek lovoje, tiek bendraudama. Kita vertus, apgavikas gali tik džiaugtis tokia patogia padėtimi.

Tačiau net jei tokį vyrą iš šeimos pavyks nuvilioti, rizikuoji pakartoti apgautos žmonos likimą. Nes vieną kartą pasielgus niekšiškai, tik laiko klausimas, kada tai pasikartos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite