Angle down Atgal

Kodėl valdžia šaltai žiūri į gyventojų poreikius?

Tai yra skaitytojo nuomonė, už kurios turinį Etaplius.lt redakcija neatsako.

Dauguma miesto gyventojų yra nepatenkinti išrinktos valdžios veiksmais. Prieš rinkimus labai daug žadama, bet po rinkimų pažadai pradeda tirpti kaip pavasario sniegas. Taigi kodėl taip atsitinka?

Štai šalia pėsčiųjų bulvaro, pietiniame rajone, pastatė vaikų žaidimų aikštelę. Labai neblogai, kadangi kiekvieną dieną čia ateina jaunos mamytės ir tėveliai su savo mažyliais. Bet yra didelis trūkumas, kad nėra tualeto. Mamytės priverstos savo mažylius reikalui prispaudus vesti prie šalia esančių liepų.Tada ir galima įšgirsti, kad kandidatams žmonės reikalingi tik iki rinkimų, o po rinkimų pasijaučia dideliais valdovais ir užmiršta visus savo pažadus. Juk jau daug metų žadama tvarkyti pietinio rajono bulvarą, buvo žadama ir tualetą pastatyti, bet taip pažadais ir liko. Buvo žadama pietinio rajono pėsčiųjų taką paskelbti nerūkymo ir negirtavimo zona. Bet ta tik liko pažadai. Čia ir rūkoma, ir vynas geriamas viešai, nesvarbu, kad visa tai mato vaikai.

Štai pasipylė nuogastavimai dėl to, kad norima centre padaryti nakvynės namus. Tai padarius centre atsiras taip vadinamų alkašų bei asocialių asmenų buveinė, kurie drums mūsų miesto gyventojų ramybę. Žinoma, tokie namai reikalingi. Niekaip nesuprantama, kodėl negalima tokius namus įkurdinti Korsako ir Gytarių gatvių kampe esančiame pastate, kuris jau seniai vadinamas vaiduokliu. Bet niekas nežino, kokia bus šio pastato baigtis. Pastebėta, kad šį pastatą labai mėgsta asocialūs asmenys.

Daug kas svarsto klausimą, kada valdžia pradės įsiklausyti į gyventojų pageidavimus? Aš, kaip senas senjoras, galiu pasakyti viena, kad valdininkai niekaip nesupranta, jog yra visuomenės samdiniai. Kur matyta, kad nusamdytas bernas, pradėtų nebeklausyti samdytojaus. Aišku jis būtų atleistas ir negautu jokio atlyginimo. Taigi toks mano požiūris į valdininkus.

comment Skaitytojų komentarai (2)

Taip pat skaitykite