Angle down Atgal

Kodėl Vaidotui Baumilai nereikia automobilio?

Daugelis žmonių šiandien neįsivaizduoja savo gyvenimo be automobilio, todėl jo atsisakyti išdrįstų tikrai ne kiekvienas. Juk ši transporto priemonė leidžia būti mobiliam ir nepriklausomam, suteikia komforto ir užtikrintumo jausmą. Vis dėlto mašinų savininkai vis dažniau skundžiasi didelėmis automobilių spūstimis, o specialistai nuolat primena apie neigiamą jų poveikį aplinkai.

Šį šeštadienį laidos „Sėkmė tavo rankose“ vedėjas Audrius Bružas į svečius pasikvies žinomą atlikėją Vaidotą Baumilą, kuris jau penkerius metus neturi nuosavo automobilio. Vaidoto teigimu, automobilis jam nėra būtinybė visų pirma todėl, kad jis gyvena mieste, tad dažniausiai visur gali nueiti pėsčiomis. Be to, žinomas atlikėjas labai mėgsta ilgus pasivaikščiojimus, į kuriuos jį neretai paskatina išeiti augintinė – šunytė Bitė.

Laidos vedėjui Audriui bus sunku patikėti, jog Vaidotas gali gyventi be automobilio ir teirausis, ką jis daro, jei kartais į tam tikrą vietą yra priverstas nuvykti greičiau. Pasak Vaidoto, tokiais atvejais jis renkasi kelias skirtingas alternatyvas – naudojasi automobilių dalijimosi paslauga, elektriniu paspirtuku, viešuoju transportu.

Vis dėlto, sulaukęs klausimo, ar niekada nėra svarstęs apie automobilio įsigijimo galimybę, Vaidotas pripažins, jog jau kurį laiką mąsto apie nuosavą transporto priemonę, tačiau kai yra įpratęs jos neturėti, tampa labai išrankus. Vaidotas atviraus, kad jis pasvajoja apie ypatingą automobilį, tokį, kuris atitiktų jo poreikius ir būtų draugiškas aplinkai. Ta proga jis kartu su Audriumi Bružu sukurs ir laidos žiūrovams pristatys naują hitą – „Eko dainą“.

„Panašiai mąstančių žmonių daugėja“, – pozityviais pokyčiais dalysis „Citadele“ banko filialo Lietuvoje vadovas Vaidotas Gurskas. Beveik 30 proc. lizingu įsigytų mašinų šiemet sudaro hibridiniai ir elektra varomi automobiliai. „Džiugina tai, kad mūsų visuomenė vis labiau atsižvelgia į pasaulinę taršos problemą ir savo sprendimus grindžia svariais finansiniais motyvais, pažangia technologija ir aplinkosaugos problemų mažinimu“. Pasak specialisto, sąmoningesni automobilių gamintojai, valstybės skiriamos subsidijos ir mūsų visuomenės dėmesys tvariam gyvenimo būdui per ateinančius dešimt metų gali lemti dar didesnį ir greitesnį proveržį mažinant automobilių sukeliamą taršą.

Visa tai – laidoje „Sėkmė tavo rankose“ jau šį šeštadienį 9 val. per LNK televiziją.

Hibridiniai akumuliatoriai – Silentservice.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite