Angle down Atgal

Kodėl geriau nenaudoti mobiliojo telefono kaip žadintuvo?

Su kiekviena diena mobilieji telefonai vis labiau tampa neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi. Mobiliuosius telefonus naudojame viskam: susirašinėjimui, informacijos paieškai, muzikos klausymui ir t. t. Atrodo, kad be mobiliojo telefono gyvenimas sustoja. Beveik kiekvienas naudoja mobilųjį telefoną ir kaip žadintuvą. Tačiau čia šis prietaisas turi trūkumų. Susipažinkime su jais.

Gali turėti įtakos miego kokybei

Jei prieš miegą patikriname savo elektroninį paštą ir baigiame visus darbus telefonu, tai ne tik sutrumpina miego laiką, bet ir jį sutrikdo. Ypač miegui kenkia mėlyna ekrano šviesa. Jei nenaudotume telefono kaip žadintuvo, taip dažnai neimtume jo į rankas prieš pat miegą.

Sutrikdo įprastą ryto ritmą

Kai atsibundame ryte nuo suskambėjusio telefono, automatiškai patikriname ir gautus el. laiškus, ir naujienas. Dėl šio įpročio vėluojame atlikti tai, ką suplanavome, todėl geriau atsitraukti nuo mobiliojo telefono ir pradėti rytą iš anksto numatytu laiku.

Neišgirstame

Nors telefonas skambėjo garsiai, mes dažnai vėl užmingame, tarsi jo negirdėję. Taip yra dėl to, kad esame įpratę tą garsą girdėti daug kartų per dieną, o pabudimui iš gilaus miego reikia patikimesnio žadintuvo.

Nesuveiks, jei išseks baterija

Telefono akumuliatorius gali lengvai išsikrauti, todėl geriau naudoti žadintuvą, nes šiuo atžvilgiu jis patikimesnis. Net jei telefonas yra įkrautas, naršydami juo prieš miegą galime nepastebėti senkančios baterijos.

Ar naudojate mobilųjį telefoną kaip žadintuvą?

https://www.zinoti.lt/

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite