Angle down Atgal

Knygiukai. Kas tai?

Projekto ,,Knygiukai – į pagalbą vaikams“ kūrėjai padovanojo Lietuvos vaikams visiškai naują, nematytą, dar niekada neskaitytų istorijų, formatą – „Knygiukus“.

Daugelis mažų jų skaitytojų ir jų tėvelių jau girdėjo apie knygiukus, o visą informaciją galima rasti interneto svetainėje adresu www.knygiukai.lt. Projektą „Knygiukai į pagalbą vaikams“ inicijavo vaikų ir jaunimo literatūros pažinimo programa „Vaikų žemė“ kartu su VšĮ Vaiko psichologijos centru ir Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriumi.

Prie projekto įgyvendinimo prisidėjo penkiasdešimt penki gerai žinomi vaikų knygų rašytojai ir iliustratoriai, kurie, susiskirstę kūrybiniais duetais, sukūrė net trisdešimt septynias unikalias istorijas vaikams – „Knygiukus“. Projekto sumanytoja yra rašytoja ir iliustratorė Kotryna Zylė. Knygiukų penktadienis vyksta ir Kaišiadorių viešosios bibliotekos Žiežmarių padalinio vaikų literatūros skyriuje veikiančioje Vasaros skaitymų palėpėje. Susirinkę vaikai pirmą liepos penktadienį turėjo galimybę susipažinti su lietuvių autorių ir iliustratorių kūryba.

Mažieji patys skaitė, spalvino (dideli ir maži) ir tiesiog buvo kartu. Gera nuotaika buvo sukurta. O kur dar žolelių arbata ir Patricijos mamos Inos pyragas ir Miglės Zujutės saldainukai? Tą popietę kiekvienas į namus išsinešė po knygelę, mažą, bet pačių perskaitytą ir nuspalvintą.

Arina Keturkaitė

Žiežmarių bibliotekininkė

Autorės nuotr.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite