Angle down Atgal

Klaudija suklupo prieš patyrusią suomę

Klaudija Tvaronavičiūtė pirmadienį užtikrintai pradėjo Turkijos kurorte Antalijoje vykstantį Turkijos prezidento taurės G-2 turnyrą, bet ant nugalėtojų pakylos neprasibrovė.

Lietuvos tekvondo rinktinės lyderei koją pakišo ir sveikatos būklė – prieš pirmąjį šio sezono turnyrą šiaulietė sirguliavo ir kovoti žengė dar nepasveikusi.

Turkish Prezidento Cup turnyras susilaukė ypač didelio dėmesio, nes vyksta arši kova dėl kelialapio į Tokijo olimpines žaidynes. Olimpinėje svorio iki 57 kg kategorijoje varžėsi net 36 sportininkės.

Šiaulių sporto centro „Atžalynas“ auklėtinei K.Tvaronavičiūtei burtai nebuvo palankūs. Šiaulietei jau pirmoje kovoje teko kautis su pajėgia čeke Michaela Kubikova. Tiesa, trenerio Romualdo Montvido auklėtinė šią dvikovą laimėjo daugiau nei įtikinamai – 17:1.

Antrajame raunde šiaulietės varžovė buvo Suomijos legendinė kovotoja Suvi Mikkonen. 30-metė suomė nepasižymi technika, bet mėgsta įpinti varžovę į jai palankią jėgos dvikovą – vengia kovoti atsitraukusi.

Šią taktiką S.Mikonnen naudojo ir kovoje su dešimčia metų jaunesne Klaudija. Suomės rizika pasiteisino – ji šventė pergalę 15:10. Tiesa, ji džiaugėsi neilgai, nes ketvirtfinalyje teko kautis su pirmąja turnyro kovotoja turke Hatice Kubra Ilgun.

2017 m. pasaulio vicečempionė yra viena pajėgiausių pasaulio kovotojų. Tai ji nesunkiai įrodė ir kaudamasi su suome – laimėjo dvikovą 23:5. 26 metų turkė nesuklupo nė karto – laimėjo ir Turkijos prezidento taurės turnyrą. Finale ji 13:7 palaužė kroatę Nikitą Glasnovič.

Klaudija lieka Turkijoje iki savaitės pabaigos, nes savaitgalį tame pačiame Antalijos mieste vyks Turkish Open 2019 G-1 turnyras.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite