Angle down Atgal

Klaipėdos teatrų šventė persikelia į internetą ir televiziją

Karantino dėl koronaviruso sąlygomis šiais metais Klaipėdos teatralai neturi galimybės tiesiogiai susitikti su savo gerbėjais ir kartu švęsti Tarptautinę teatro dieną kovo 27-ąją, tačiau šventė - neatšaukiama.

Kaipėdoje Tarptautinės teatro dienos proga nusipelniusiems teatralams tradiciškai teikiamos „Padėkos kaukės“. Šiemet Klaipėdos dramos teatre planuotas renginys neįvyks, tačiau teatrų sveikinimai ir „Padėkos kaukių“ teikimas (laimėtojų paskelbimas) perkeliamas į ekranus - kovo 27 d. 19.30 val. šventė bus transliuojama internetu Klaipėdos dramos teatro feisbuko paskyroje ir televizijoje „Balticum TV“.

Į Klaipėdos teatrų šventę pakviesti dalyvauti trylika miesto teatrų. Visi jie parengė trumpus vaizdo įrašus, kurie bus transliuojami. Be to, šventėje dalyvaus choras „Aukuras“, grupė „Garbanotas“, Darius Žvirblis paskelbs „Padėkos kaukių“ laureatus. Planuojama, kad renginio transliacija truks apie 30 min.

Be to, Tarptautinę teatro dieną, kovo 27-ąją, 16 val. Klaipėdos dramos teatras interneto svetainėje kldt.lt ir feisbuko paskyroje dovanoja žiūrovams geriausio savo 2019 metų spektaklio „Mūsų klasė“ (režisierius Oskaras Koršunovas, autorius Tadeusz S?obodzianek) vaizdo įrašą.

Dar vieną alternatyvą, stiprinančią kontaktą tarp teatralų ir žiūrovų, siūlo Taško teatras, pristatantis akciją #TEATRASSKAMBINA! Teatralai kviečia visus norinčiuosius Taško teatro feisbuko paskyroje registruotis telefoninio pokalbio su aktoriais. Iš anksto suderintu suderintu laiku kovo 27-ąją aktoriai skambins savo gerbėjams „Messenger“ programėlėje. Aktoriai kiekvienam užsiregistravusiajam skirs pakankamai laiko pasikalbėti, atsakys į visus rūpimus klausimus ir galbūt net paruoš staigmenų! Tai unikali galimybė ne tik paminėti Tarptautinę teatro dieną, bet ir palaikyti bei pralinksminti vieniems kitus.

Pasak akcijos organizatorių, šios iniciatyvos tikslas - sugrąžinti nutrūkusį ir pasiilgtą ryšį tarp žiūrovų bei teatralų. Taško teatras skatina prie akcijos jungtis ir kitus šalies teatrus bei juose vaidinančius aktorius ir vykdyti ją tol, kol žiūrovai ir vėl galės lankytis teatro salėse.

Griežtai draudžiama „Vakarų eksprese“ paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite