Angle down Atgal

Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos tarnautojas G. Kasperavičius įstatymo nepažeidė

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vienbalsiai nusprendė, kad Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas Gytis Kasperavičius nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo apribojimų valstybinėje tarnyboje dirbantiems asmenims atstovauti privačioms grupėms ar asmenims.

Iš tyrimo metu surinktos informacijos ir dokumentų nenustatyta pagrįstų duomenų, kad G.Kasperavičius 2017 m. rugsėjį Lietuvos automobilių kelių direkcijoje (LAKD) vykusiame posėdyje būtų atstovavęs privačioms grupėms ar gynęs jų interesus svarstant projektinius pasiūlymus. Pažymėtina, kad posėdžio metu nebuvo svarstomi projektiniai pasiūlymai individualios įmonės, su kuria 2016 m. rugpjūtį G. Kasperavičius pasirašė architektūros techninių konsultacijų suteikimo sutartį. Būtent pagal šią sutartį G. Kasperavičius teikė minėtajai įmonei architektūros technines konsultacijas rengiant urbanistinio sutvarkymo projektinius siūlymus.

Tyrimą VTEK atliko nepritarusi Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus sudarytos komisijos išvadai. VTEK aiškinosi aplinkybes, ar pernai rugsėjį Lietuvos automobilių kelių direkcijoje vykusiame posėdyje G. Kasperavičius neatstovavo privačių grupių ar asmenų interesams.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite