Klaipėdos „Neptūnas“ po pratęsimo pralaimėjo pirmąsias Čempionų lygos rungtynes

Kaišiadorys

pixabay.com nuotr.

Reporteris DovilėŠaltinis: Etaplius.lt

55941

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkams nepavyko pergale startuoti Čempionų lygos turnyre. Pirmojo turo rungtynėse D grupėje trečiadienį Klaipėdos klubas išvykoje po pratęsimo 78:83 (19:10, 14:14, 21:19, 15:26; 9:14) pralaimėjo Bolonijos „Segafredo Virtus“ (Italija) komandai.

„Neptūnas“ pirmavo nuo pat mačo pradžios ir dar ketvirtojo kėlinio pradžioje turėjo dviženklę persvarą (57:47). Tačiau tuomet klaipėdiečiai pralaimėjo atkarpą 3:16 ir šeimininkai pirmą kartą išsiveržė į priekį (63:60).

Likus žaisti kiek daugiau nei 2 min. Bolonijos ekipa pirmavo 68:62, bet „Neptūnas“ sugebėjo išlyginti rezultatą 68:68. Dramatiška ketvirtojo kėlinio pabaiga nugalėtojo neišaiškino, todėl ekipoms teko žaisti pratęsimą. Deja, pratęsime pranašesni buvo „Segafredo Virtus“ krepšininkai.

Klaipėdos komandai 21 tašką pelnė Jerai'us Grantas (12 atk. kam.), 12 - Kyle'as Weaveris, 10 - Osvaldas Olisevičius, 9 - Tomas Delininkaitis.

Italijos ekipoje išsiskyrė Kevinas Punteris. Jo sąskaitoje - 27 taškai. 11 taškų pridėjo Davidas Cournoohas, 10 - Dejanas Kravičius.

Kitas rungtynes „Neptūnas“ žais spalio 17 dieną namuose su Stambulo „Besiktas Sompo Japan“ (Turkija) ekipa.