Angle down Atgal

Klaipėdos miesto savivaldybė yra numačiusi skirti patalpas medikų apgyvendinimui

Klaipėdos miesto savivaldybė yra numačiusi skirti patalpas medikų apgyvendinimui, sako Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.

„Savivaldybė jau šiandien, rytiniame posėdyje, numatė skirti patalpas medikams, ypač tiems, kurie dirba Infekciniame skyriuje. Vis dažniau pasitaiko atvejų, kai medikai po sunkių pamainų nelabai nori grįžti į namus ir baiminasi, kad šeimos nariai netaptų šios kovos priešakinių pozicijų dalyviai. Manau, kad tai yra logiškas ir geras, teisingas sprendimas užtikrinti tokią galimybę“, – pirmadienį sakė Klaipėdos meras.

Pasak jo, norintys pasinaudoti tokia galimybe turi apsigyventi atskirai nuo šeimos, taip pat turi registruotis telefonu, kuris nurodytas Klaipėdos savivaldybės viešajame tinklapyje.

„Galimybė tokia yra. Aš tikiuosi, kad ja bus (...) pasinaudota atsakingai, bet ir visų mūsų labui“, – sakė V. Grubliauskas.

ELTA primena, kad Vyriausybė nuo kovo 16 d. šalyje paskelbė karantiną. Nuspręsta, kad Lietuvoje karantinas skelbiamas 15 parų, o pasibaigus terminui, karantino laikotarpis gali būti pratęstas.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite