Angle down Atgal

Klaipėdos kriminalistai baigė tyrimą dėl sukčiavimo parduodant nekilnojamąjį turtą

Klaipėdos apskr. VPK Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdyboje baigtas ir į teismą perduotas ikiteisminis tyrimas dėl didelės vertės svetimo turto įgijimo apgaule (pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 182 straipsnio 2 dalį).

Šį tyrimą pareigūnai pradėjo 2019 m. sausio mėnesį. Vienos Kaune registruotos nekilnojamojo turto pardavimo brokerių bendrovės direktorė, gimusi 1984 m., tarpininkavo parduodant butą poilsiui Palangoje. Nustatyta, kad moteris neturėjo jokių pardavėjo įgaliojimų, tačiau 1963 m. gimusiam pirkėjui į brokerių bendrovės sąskaitą nurodė pervesti avansą už perkamas patalpas - 45 000 eurų. O vėliau tuos pinigus išgrynino bankomate ir pasisavino. Nukentėjęs pirkėjas liko ir be pinigų, ir be nusižiūrėto buto poilsiui.

Įtariamoji anksčiau nėra teista. Griežčiausia už šį nusikaltimą numatoma bausmė yra laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir nepripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite