Angle down Atgal

Klaipėdos apskrityje policija budės 34 postuose

Vyriausybei uždraudus per Velykas vykti į kitus miestus nuo penktadienio 20 val. iki pirmadienio 20 valandos keliuose įrengtuose postuose policijos pareigūnai stebės, kaip laikomasi draudimo.

Vidaus reikalų ministerija pranešė, kad šį savaitgalį visoje šalyje bus įrengta 300 postų keliuose, dirbs maždaug 3 000 pareigūnų.

Klaipėdos apskrityje planuojami 34 postai, kuriuose įvažiavimus į miestus ar miestelius blokuos policijos pareigūnai.

„Pačių įvažiavimų esama ir daugiau, tačiau kiti bus užtverti kelio ženklais - primename, jog už važiavimą ten, kur yra tai draudžiantys kelio ženklai, bus baudžiama įstatymų numatyta tvarka, todėl gyventojams siūlome rinktis tuos postus, kuriuose budės pareigūnai. Klaipėdos mieste tokių postų planuojame septynis - visi kiti įvažiavimai bus uždaryti kelio ženklais“, - informavo Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Andromeda Grauslienė.

Jei vyksite į kitą savivaldybę, kurioje yra jūsų darbo vieta ar turite ten nekilnojamojo turto, A. Grauslienė rekomenduoja turėti tai įrodančius dokumentus (darbo pažymėjimą ar Registrų centro išrašą).

Policijos atstovės teigimu, policijai šį savaitgalį tvarką postuose užtikrinti padės ir kitos tarnybos - karo policija, šauliai, Viešojo saugumo tarnyba, savivaldybių viešosios tvarkos skyriai ir kt.

Griežtai draudžiama „Vakarų eksprese“ paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite