Angle down Atgal

Klaipėdoje šeštadienį „AstraZeneca“ vakcina bus skiepijami visi 35-erių ir vyresni

Šeštadienį Klaipėdoje „AstraZeneca“ vakcina nuo koronaviruso bus skiepijami visi 35-erių ir vyresni gyventojai, ketvirtadienį pranešė uostamiesčio savivaldybė.

„Nenorime, kad ši vakcina kauptųsi, todėl kviečiame skiepytis dar jaunesnio amžiaus gyventojus. Tai proga vakcinuotis anksčiau, bet to, netrukus Lietuvoje bus pradėtas naudoti ir galimybių pasas, tad pasiskiepyti ir gyventi laisviau tikrai verta“, – sakė Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

Asmenų nuo 35 metų skiepijimas „gyvos eilės“ principu vakcinavimo centre Klaipėdos miesto poliklinikoje vyks nuo 9 iki 18 valandos.

Dėl papildomų skiepijimo galimybių sekmadienį bus apsispręsta šeštadienio vakarą, įvertinus vakcinų likutį.

Atvykus skiepytis reikia turėti asmens dokumentą. Pasak savivaldybės, skiepijimas „gyvos eilės“ principu rezerviniame vakcinavimo centre Taikos pr. 76 organizuojamas siekiant užtikrinti, kad nesimaišytų iš anksto užsiregistravusių ir be registracijos ateinančių gyventojų srautai.

Naujasis vakcinavimo centras LCC universitete toliau dirbs su asmenimis nuo 45 metų, kurie registruojasi iš anksto elektroninėje sistemoje. Čia tęsiama ir lėtinėmis ligomis sergančiųjų vakcinacija – šie asmenys taip pat iš anksto turi registruotis elektroninėje sistemoje.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite