Angle down Atgal

Klaipėdiečių kraityje - 208 šimtukai

Šiemet uostamiesčio abiturientai nustebino šimtukų gausa. Jų surinkta gerokai daugiau nei ankstesniais metais, o viena abiturientė net 5 egzaminus išlaikė aukščiausiais įvertinimais.

Nacionalinis egzaminų centras ketvirtadienį paskelbė paskutinių - geografijos, istorijos ir matematikos - valstybinių brandos egzaminų rezultatus. Tad penktadienį Klaipėdos miesto savivaldybės Švietimo skyriaus specialistės jau galėjo suskaičiuoti galutinius egzaminų rezultatus.

Minėto skyriaus vedėjo patarėja Vida Bubliauskienė penktadienį džiaugėsi, kad iš viso šiemet Klaipėdos abiturientai gavo net 208 šimtukus. Juos surinko 122 mokiniai, tad ne vieno jų kraityje - ne vienas aukščiausias įvertinimas.

Klaipėdos licėjaus abiturientė Mariam Varoneckaitė surinko net 5 šimtukus.

Net 3 abiturientai: „Ažuolyno“ gimnazijos moksleivė Ieva Lukauskaitė ir Klaipėdos licėjaus mokiniai Ugnius Igaris, Eglė Noreikaitė šiemet surinko po 4 šimtukus.

Po 3 aukščiausius įvertinimus šiemet pasisekė gauti 6-iems, po 2 - net 37-iems abiturientams.

Daugiausiai šimtukų klaipėdiečiams pavyko gauti per anglų kalbos egzaminą.

Priminsime, kad pernai Klaipėdoje buvo gauti 197 šimtukai, užpernai tokių įvertinimų turėjome 184, dar ankstesniais metais - 178.

Griežtai draudžiama „Vakarų eksprese“ paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite