Angle down Atgal

Klaipėdą talžė kruša

Šeštadienį uostamiestyje praūžė kruša. Niūrūs tamsūs debesys virš miesto pakibo jau po vidurdienio, o apie 16 valandą prasidėjusią liūtį, užtvindžiusią gatves, palydėjo ir apie 1 centimetro skersmens ledo gabalėliai.

škart po liūties socialiniuose tinkluose pasipylė įrašai, kuriuose matyti užfiksuota kruša. „Oho, su kokiais ledais Klaipėdoje kerta. Ar atlaikys ką tik nužydėję ir užmezgę vaisius medeliai, krūmai? <...> Štai kokie krušos ledokšniai“, - dalindamasi Algirdo Vaicekausko nuotrauka savo „Facebook“ paskyroje rašė „Vakarų ekspreso“ žurnalistė Grąžina Juodytė.

Žinia, uostamiestyje šį savaitgalį vyksta gatvės muzikos diena, kurios metu tūkstančiai muzikantų visoje Lietuvoje išėjo koncertuoti į gatves. ’Prie gatvės muzikos dienos prisidėjo ir gamta“, - socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje rašė „Klaipedasutavimi“ atstovai, pasidaliję krušos mieste vaizdais.

Skaitytojų atsiųstose fotografijose matyti užtivindytos miesto gatvės, tarp jų - ir Žalgirio.

Vykstant liūčiai buvo girdėti ir griaustinis, matomi žaibai.

Meteorologų duomenimis, lietus turėtų tęstis ir rytoj.

Griežtai draudžiama „Vakarų eksprese“ paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite