Angle down Atgal

Klaipėda nuo penktadienio taip pat baigia šildymo sezoną

Klaipėdos mieste nuo penktadienio baigiamas šildymo sezonas.

Tai Eltai patvirtino Klaipėdos miesto savivaldybės viešųjų ryšių specialistas Vitalijus Čiapas. Šildymo sezonas Klaipėdoje tęsėsi nuo spalio 22 d.

ELTA primena, kad Vilniaus mieste nuo penktadienio taip pat baigiamas 7 mėnesius trukęs šildymo sezonas. Sezono pabaiga skelbiama, atsižvelgus į prognozuojamą oro temperatūrą ir sulaukus šiltesnių orų, pranešė miesto savivaldybė.

Nuo penktadienio šildymas bus išjungtas bendrojo ir ikimokyklinio ugdymo, asmens sveikatos priežiūros įstaigose, sostinės daugiabučiuose ir administraciniuose pastatuose. Daugiabučių namų gyventojai gali šildymą savo name išjungti ir anksčiau, kai dėl to bendrai sutaria dauguma namo gyventojų - bendrijos pirmininkui arba daugiabučio administratoriui tereikia apie priimtą sprendimą informuoti savo šilumos tiekėją.

Pernai šildymo sezonas Vilniuje baigėsi balandžio 9 d., 2017 m. - gegužės 4 d., 2016 m. - gegužės 2 d. 2015 m. šildymas išjungtas balandžio 24 d. Pagal savivaldybės įmonės „Vilniaus šilumos tinklai“ statistiką, nuo 1995 metų šildymo sezonas Vilniuje niekada nebuvo užbaigtas kovo mėnesį.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite