Angle down Atgal

Kitą savaitę Vyriausybė svarstys valstybės valdomų įmonių pertvarkos plano pakeitimus

Vyriausybė kitą savaitę pasitarime svarstys valstybės valdomų įmonių pertvarkos ir valdymo centralizavimo priemonių plano pakeitimus.

Vyriausybės nutarimo pažymoje siūloma išbraukti priemones dėl „Problematikos“ valstybei nuosavybės teise priklausančių akcijų privatizavimo, nes Seimas bendrovę įtraukė į strateginių įmonių sąrašą.

Taip pat siūloma išbraukti priemones dėl „Valstybės žemės fondo“, Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro ir Distancinių tyrimų ir geoinformatikos centro „GIS-Centras“ reorganizavimo jungimo būdu, nes Seimas atmetė įstatymų projektus.

Siūloma pailginti dalies priemonių įgyvendinimo terminus.

Pavyzdžiui, Turto banko pertvarkymo į uždarąją akcinę bendrovę terminą siūloma perkelti į 2024 metų gruodžio mėnesį (anksčiau numatytas 2022 metų gruodžio mėnuo).

Valstybės įmonių „Oro navigacija“, Lietuvos oro uostų, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos ir Vidaus vandens kelių direkcijos pertvarkymo į akcines bendroves terminą siūloma perkelti į 2020 metų gruodžio mėnesį (buvo 2020 metų liepos mėnuo).

„Indėlių ir investicijų draudimas“ pertvarkymo į viešąją įstaigą terminą siūloma perkelti į 2021 metų gruodžio mėnesį (buvo 2020 metų gruodžio mėnuo).

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite