Angle down Atgal

Kino vakaras su "Aukuro" klubu

Kviečiame į filmų vakarą su Šiaulių gamtos ir kultūros paveldo apsaugos klubu „Aukuras“ lapkričio 28 d. 18 val. Šiaulių kino muziejuje (Aušros al. 15, Šiauliai).

Žiūrėsime filmus iš klubo archyvo, diskutuosime apie aktualias miesto aplinkosaugos problemas. "Aukuras" - ilgametę istoriją turinti organizacija. 1988 m. birželio 6 d.mieste įkurtas ekologijos klubas. Jo prezidentu tapo Rimvydas Tamulaitis. Jau birželio 8 dieną įvyko pirmas viešas Gamtos ir kultūros paminklų apsaugos klubo “Aukuras” renginys Šiaulių kultūros rūmuose. Renginyje aktyviai dalyvavę Albertas Špokas ir V. Danielius siūlė domėtis ne vien gamtosauginėmis idėjomis, bet ir istorijos bei kultūros paveldo apsauga.

Klubo nariai nuo pat pirmųjų dienų kuria filmus. Pirmieji autoriai buvo - kino mėgėjas Rimantas Braziulis ir žurnalistas Algimantas Puodžiūnas. Vėliau nemažai "Aukuro" akimirkų įamžino Šarūnas Alasauskas. Klubas per savo gyvavimo laikotarpį bendradarbiavo su gausiu būriu įvairiausių režisierių, operatorių, žurnalistų.

Kviečiame visus kas turi, atsinešti vaizdo įrašų ir fotografijų Šiaulių miesto aplinkosauginių problemų tema.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite