Angle down Atgal

Kinas atvažiavo!

Karantinas daro savo – nors kino filmus galime žiūrėti namie, televizijos ekranuose, pramogų vis tiek pasiilgstame. Jau ne viename rajono centre kino filmus žiūrovai stebi sėdėdami automobiliuose. Šeštadienį autokino seansas įvyko ir Žiežmariuose.

Karantinas daro savo – nors kino filmus galime žiūrėti namie, televizijos ekranuose, pramogų vis tiek pasiilgstame. Pirmasis filmo peržiūrą iš automobilių pasiūlė Vilnius. Sostine pasekė mažesni miestai, jau ne viename rajono centre kino filmus žiūrovai stebi taip pat sėdėdami automobiliuose.

Aišku galioja tam tikros sąlygos – turi būti ne daugiau 2 žmonės, seanso metu negalima išlipti, o išvažiavus gali netekti turėtos vietos. Tokios pramogos praėjusią savaitę sulaukė kaišiadoriečiai, šeštadienį jie žiūrėjo filmą „Džentelmenai“. Šeštadienį autokino seansas įvyko ir Žiežmariuose. Kino filmo žiūrėjimui teritoriją suteikė žiežmarietis Juozas Kerševičius, jo įmonės pastato siena buvo panaudota ekranui.

Pasak dalyvių, į pirmą seansą avyko apie 10 automobilių. Dar buvo vaikų, kurie sėdėjo ant šaligatvio bortelių ar net įsitaisę medyje. Filmo demonstravimu rūpinosi Žiežmarių kultūros centras, filmą „suko“ centro darbuotojas Andrius Zubiela. Renginys buvo nemokamas.

„Atspindžių“ inf.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite