Angle down Atgal

Kęstučio Tubio klasiokė pažeminta pareigose

Anykščių rajono savivaldybės Viešųjų pirkimų ir turo skyriaus vedėja paskirta Vilma Vilkickaitė, o buvusiai vedėjai Audronei Savickienei skyriuje įsteigtas naujas, vedėjo pavaduotojo etatas.

V.Vilkickaitė iki tol buvo kito – Investicijų ir projektų valdymo skyriaus vedėja. A.Savickienė – buvusio rajono mero Kęstučio Tubio buvusi klasiokė.

Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktorės pavaduotoja Veneta Veršulytė (direktorė Ligita Kuliešaitė šiuo metu atostogauja) „Anykštą“ tikino, jog A.Savickienės perstumimas iš vedėjų į pavaduotojus niekaip nesisieja su politika.

„V.Vilkickaitė yra puiki viešųjų pirkimų specialistė. Ji grįžta į tą skyrių, kuriame anksčiau dirbo, ten, kur iš tiesų pagal savo kompetencijas turi būti“, – tvirtino savivaldybės administracijos direktorės pavaduotoja.

Pasak V.Veršulytės, A.Savickienė toliau kuruos savivaldybės turto klausimus, o V.Vilkickaitė – viešuosius pirkimus.

Direktorės pavaduotoja aiškino, kad Investicijų ir projektų valdymo skyriaus veikla vis dar nedžiugina. Laikinąja skyriaus vedėja paskirta skyriaus vyriausioji specialistė Jolanta Jucevičienė, netrukus bus paskelbtas konkursas šio skyriaus vedėjo pareigoms užimti. Panašu, kad buvęs Investicijų ir projektų valdymo skyriaus vedėjas Mantas Vaičiulevičius į vedėjo pareigas pretenduoti neketina. Jis pasikeitus rajono valdžiai grįžo į Investicijų ir projektų valdymo skyrių, tačiau net netapo valstybės tarnautoju, o pagal darbo sutartį dirba projektų vadovu.

Vidmantas ŠMIGELSKAS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite