Angle down Atgal

Kelionės erdviais ir patogiais autobusais

Komfortiški, naujausių modelių autobusai visiems Jūsų patogios kelionės poreikiams! Kreipdamiesi į specialistus rasite platų skirtingų modelių autobusų pasirinkimą už prieinamą kainą. Išsirinkite norimą transporto priemonę nuomai palankiomis sąlygomis – ir pirmyn į puikias bei nuotaikingas keliones!

Ką svarbu žinoti keliaujant autobusu?

 

Autobusai talpina apie 50 žmonių, tačiau gali būti ir mažesnių, talpinančių apie 30 ar 40 žmonių. Tikslus keleivių skaičius priklauso nuo konkretaus autobuso modelio. Kelionėms autobusu paprastai išeina daugiau kuro sąnaudų, o taip pat taikomi tam tikri greičio ribojimai, todėl tai nėra pats tobuliausias kelionės būdas greitai pasiekti kelionės tikslą. Vis dėlto, keliaujant didelėmis kompanijomis kitokio pasirinkimo ir nėra – tai puikus sprendimas sutalpinti didelę draugų kompaniją, kolektyvą ar keliaujančius turistus.

 

Patogumai kelionėms autobusu

 

Kelionė autobusu nėra tokia nepatogi, kaip daug kas galvoja. Žinoma, kelionės patogumas priklauso nuo paties autobuso ir nuo maršruto ilgio, kadangi keliaujant per toli kelionė greitai tampa varginanti ir nemaloni. Keliaudami moderniais autobusais galėsite išvengti daugelio nepatogumų, o ilgų kelionių metu paspartinti lėtai bėgantį laiką žiūrėdami filmus, klausydamiesi muzikos, mėgaudamiesi puodeliu skanios kavos ar arbatos, naršydami internete. Moderniuose autobusuose rasite visą reikiamą įrangą bei galimybes, kad kelionės prabėgtų greitai ir įdomiai.

 

Daugiau apie autobusų nuomą, nuomos galimybes bei sąlygas rasite: https://bus.lt/lt/autobusu-nuoma-vilniuje

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite