Angle down Atgal

Kelininkai: sudėtingesnės eismo sąlygos yra Rokiškio, Zarasų, Ignalinos ir Švenčionių rajonuose

Trečiadienio rytą sudėtingesnės eismo sąlygos yra Rokiškio, Zarasų, Ignalinos ir Švenčionių rajonuose, praneša Lietuvos automobilių kelių direkcija. Čia dėl buvusio ar besitęsiančio lengvo snygio pagrindinių kelių dangos vietomis provėžotos ir slidžios.

Kitur šalyje magistralinių kelių dangos daugiausia drėgnos, vietomis sausos. Krašto ir didesnio eismo intensyvumo rajoniniuose keliuose kai kur yra išlikusių pažliugusio ar prispausto sniego provėžų. Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai visoje šalyje yra provėžoti, vietomis padengti prispausto ar puraus sniego sluoksniu iki 10 cm, taip pat yra apledėjusių kelių ruožų. Keliuose dirba kelių priežiūros mechanizmai, tačiau vairuotojų prašome neskubėti ir laikytis didesnio nei įprasta saugaus atstumo.

Rokiškio, Zarasų, Ignalinos ir Švenčionių rajonuose rytą buvo lengvas snygis. Kitur šalyje be kritulių. Oro temperatūra svyravo nuo 5 iki 10 laipsnių šalčio, šiauriniuose rajonuose – iki 15 laipsnių šalčio.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, dieną kai kur silpnai pasnigs. Aukščiausia oro temperatūra nuo 4 iki 9 laipsnių šalčio.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite