Angle down Atgal

Kelininkai: slidžių ruožų yra visuose keliuose, naktį eismo sąlygas vietomis sunkins plikledis ir lijundra

Pirmadienio pavakarę Lietuvoje sudėtingiausios eismo sąlygos yra Skuodo, Mažeikių, Kelmės, Anykščių, Ukmergės, Širvintų, Švenčionių ir Trakų rajonuose, kur slidžių kelių ruožų yra visuose keliuose.

Jonavos ir Kauno rajonuose eismo sąlygas sunkina plikledis. Kitur šalyje dėl buvusio ar besitęsiančio snygio pagrindiniai valstybiniai šalies keliai visose apskrityse yra šlapi arba drėgni, rytinėje šalies dalyje vietomis su pažliugusio ar prispausto sniego provėžomis.

Didesnio intensyvumo rajoniniai keliai visoje Lietuvoje yra šlapi,  vietomis padengti  šlapio arba prispausto sniego sluoksniu, provėžoti.

Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai visoje Lietuvoje slidūs, su prispausto bei pažliugusio sniego provėžomis, o rytų ir šiaurės rytų Lietuvoje - su puraus sniego sluoksniu iki 10 cm, skelbia Lietuvos automobilių kelių direkcija.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, beveik visoje Lietuvoje vietomis silpnai sninga. Tik vakarų Lietuvoje be kritulių. Oro temperatūra - nuo 2 iki 6 laipsnių šalčio.

Ateinančią naktį daug kur pasnigs. Vietomis plikledis, galima silpna lijundra. Vėjas šiaurės, šiaurės vakarų, pereinantis į vakarų, 6–11 metrų per sekundę, pajūryje gūsiai 15–17 metrų per sekundę. Oro temperatūra svyruos nuo 7 iki 12 laipsnių šalčio.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite