Angle down Atgal

Keistos vagystės

Per dvi dienas Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato suvestinėje net keletas pranešimų apie keistas vagystes.

Į policiją kreipėsi Kazlų Rūdos gyventojas. Vyras pasiskundė, kad trečiadienį, apie 21 val., pas jį į butą, esantį J. Basanavičiaus gatvėje, atėjo du pažįstami asmenys. Vyrai iš kambario paėmė šeimininkui priklausančius daiktus: televizorių LG (vertė 150 eurų) ir nešiojamąjį kompiuterį ,,Dell“, kainuojantį 200 eurų, ir išsinešė. Teigiama, kad šiuos daiktus jie paėmė už skolas.

Tą pačią dieną Vilkaviškio rajono Maldėnų kaimo gyventojas pranešė, kad iš jam priklausančio garažo dingo įvairūs daiktai: kampinis šlifuoklis, akumuliatorinis grąžtas su krovikliu, įrankiai, guminiai batai ir kt. Nuostolius savininkas įvertino 155 eurais. Vyras neprisimena, ar buvo užrakinęs garažą.

Naktį į penktadienį, apie 1 val., Vilkaviškio rajono, Pajevonio kaimo gyventoja išgirdo šuns lojimą. Moteris nepatingėjo atsikelti iš lovos. Pažvelgusi pro langą, ji pamatė atviras ūkinio pastato duris. Apsidairiusi atidžiau išvydo už namų valdos ant keliuko iš ūkinio pastato išvarytą traktoriuką žolei pjauti. Jo vertė – 900 eurų. Ūkiniame pastate moteris pasigedo ir trimerio, kainuojančio 400 eurų. Jį taip pat surado už namų valdos esančiame kelyje.

Spėjama, kad vagys, pamatę, kad name užsidega šviesos, išsigando ir pabėgto, palikę vogtus daiktus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite