avinas, jautis, dvyniai, vėžys, vėžys, liūtas, mergelė, svarstyklės, skorpionas, šaulys, ožiaragis, vandenis, žuvys.
Angle down Atgal

Keisčiausios visų Zodiako ženklų savybės

Visi mes turime tam tikrų keistenybių, apie kurias žino tik mūsų draugai ir artimieji. Kažkas valgo keptas bulvytes su ledais, kažkas miega su kojinėmis. Nereikia gėdytis savo „ypatybių“, nes jos daro mus unikalius ir nepamirštamus. Astrologų teigimu, kiekvienas Zodiako ženklas turi savo keistenybių, išskiriančių juos iš minios.

1. Avinas

Avinai yra tikri nevalos. Jie ant grindų visą laiką mėto drabužius, mašinoje – maisto pakuotes, o visame bute – kosmetiką ar kitus mažmožius. Be to, niekada nepamatysi, kaip Avinas tvarkosi.

2. Jautis

Jautis yra beprotiškai apsėstas maisto. Jei atvirai, Jautis yra pasirengęs valgyti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, ką iš esmės jie ir bando padaryti. Ir taip, be abejo, bulvytės su ledais yra vienas mėgstamiausių Jaučio patiekalų.

3. Dvyniai

Dvyniams labai nesiseka skaičiuoti. Nežinia kodėl matematiką jiems yra nepaprastai sunku suprasti. Jie neprisimena telefono numerių ir adresų. Žinoma, visi jie baigia mokyklą ir išlaiko matematikos egzaminą, jei reikia. Bet kaip? Tai yra tikra paslaptis.

4. Vėžys

Vėžiai yra beviltiški romantikai. Keisčiausia tai, kad Vėžiai sukuria menamus santykius su žmonėmis, kurie niekada neįvyks. Mokantis mokykloje, Vėžio miegamojo sienos dažniausiai būna padengtos mėgstamų įžymybių plakatais. Taip, tai keista, bet tai džiugina Vėžius.

5. Liūtas

Liūtai mėgsta valgyti labai skaniai. Net jei piniginėje neliks pinigų, jie vis tiek jų ras norėdami nusipirkti maisto. Be to, Liūtai mėgsta leisti pinigus maistui ir visada teikia pirmenybę brangiems produktams ar patiekalams.

6. Mergelė

Mergelės „išorėje yra nekaltos, viduje piktybiškos“. Mergelės yra nekalti žmonės, slapta turintys visą kambarį, pilną sekso žaislų. Galite net pagauti juos skaitant „Kamasutrą“, tačiau jie nėra pasirengę visiems parodyti šios savo pusės. Mergelė yra tokio tipo draugas, kuris visada duos jums nuostabių (ir efektyvių) patarimų, kaip įtikti savo vyrui ar moteriai, tačiau taip pat galės su jumis pasidalinti nešvariais dalykėliais, kurie iš tikrųjų yra įdomūs.

7. Svarstyklės

Svarstyklės visai nepastebi, kokios jos gražios. Jos visada iš visų jėgų stengiasi atrodyti gerai, kai ketina kažkur išvykti, ir net jei nesistengia, jos vis tiek atrodo nuostabiai. Tačiau Svarstyklės niekada tuo netiki, ypač kai žmonės jas giria (ypač nepažįstami žmones), ir taip nėra todėl, kad jos bando būti kuklios; jos tiesiog tuo netiki, nes pačios nemato savo grožio.

8. Skorpionas

Skorpionai iš tikrųjų yra nepaprastai jautrūs ir švelnūs žmonės. Jie mieliau būtų tarp krūvos kačiukų, nei darytų ką nors kitą. Jie verkia žiūrėdami liūdnus filmus, net jei sako, kad ne. Jie yra tokio tipo žmonės, kurie kerta gatvę (ir rizikuoja būti partrenkti automobilio), kad išgelbėtų kokį nors paklydusį gyvūną. Dažniausiai Skorpionai ateina aplankyti jūsų, norėdami pažaisti su jūsų gyvūnais.

9. Šaulys

Šaulys visada yra labai susikaupęs. Jis visada stengiasi pasirodyti ramesnis nei yra iš tikrųjų. Stebina tai, kad Šauliai tai daro labai gerai. Jie nori, kad žmonės manytų, kad viską kontroliuoja, net jei jiems yra baisu. Šauliams sunku pripažinti, kad kontrolė išslydo iš jų rankų.

10. Ožiaragis

Ožiaragių atmintis – tiesiog baisi. Kad ir kaip jie stengtųsi, Ožiaragiai vargu ar prisimena, ką valgė pusryčiams, jau nekalbant apie tai, ką veikė praėjusią savaitę. Ožiaragiams visai nesiseka prisiminti vardus ir datas, todėl nesupykite, jei jie ir vėl pamiršo jūsų gimtadienį.

11. Vandenis

Vandeniai 100 % tiki sąmokslo teorijomis ir ateiviais, ir yra visada pasirengę parodyti savo vertingas, neryškias NSO ir Sniego žmogaus nuotraukas. Jie jums nuolat sakys, kad vyriausybė daug ką slepia nuo žmonių. Ir patikėkite, jie yra visiškai dėl to tikri.

12. Žuvys

Žuvys yra visiškai skirtingi žmonės, kai būna vieni (arba su labai artimais žmonėmis) ir kai būna viešumoje. Kai jie yra šalia žmonių, atrodo, kad jiems visai nėra smagu. Bet tai toli gražu netiesa. Žuvys tiesiog moka gerai leisti laiką ir būdami vieni: jie įsijungia muziką visu garsumu ir daro tai, kas jiems patinka.

https:/zinoti.lt

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite