Angle down Atgal

Kėdainiuose nustatytas pirmasis asmuo, užsikrėtęs koronavirusine infekcija

Prasidėjus antrajam karantino etapui Kėdainių rajono savivaldybė įtraukta į užsikrėtusių koronavirusu rajonų žemėlapį.

Paskutinę kovo mėnesio dieną vakare iš Nacionalinio visuomenės sveikatos centro gautas pranešimas apie pirmąjį COVID-19 sergantį asmenį mūsų rajone. Tyrimas buvo atliktas Kauno mobiliajame punkte. Ligonis dėl pablogėjusios sveikatos pats kreipėsi į savo šeimos gydytoją. 2020-03-31 pradėta COVID-19 židinio epidemiologinė diagnostika.

Kėdainių rajono meras Valentinas Tamulis linki ligoniui kuo greičiau stiprėti ir įveikti ligą, o visų gyventojų nuoširdžiai prašo laikytis visų rekomenduojamų saugumo priemonių ir klausyti gydytojų epidemiologų patarimų: būti tik namuose, be reikalo niekur neiti, laikytis saugaus 2 metrų atstumo,kruopščiai plauti rankas, viešose vietose, kur liečiami daiktai, dėvėti pirštines ir medicinines kaukes. Dabar dar labiau saugoti savo sveikatą bei artimuosius, o jeigu yra nors menkiausia galimybė, pasirūpinti apleistais pagyvenusiais žmonėmis ar kaimynais.

Gyventojams itin svarbių paslaugų teikimas nenutrūko, beveik visas jas galima gauti nuotoliniu būdu.

Prašome sekti tik aktualią oficialią informaciją puslapiuose. Apie pasikeitimus nuolat informuojame Kėdainių savivaldybės svetainėje www.kedainiai.lt.

Labai prašome dėl sveikatos problemų nedelsiant skambinti šeimos gydytojui arba 1808.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite