Angle down Atgal

Kėdainiuose karantinuojami jau 4 asmenys

Iš užsienio grįžę lietuviai turės būti izoliuojami savivaldybių paskirtose patalpose – taip pirmadienį paskelbė sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga. Tokie sprendimai priimami dėl to, kad dalis grįžusių iš užsienio piliečių nesilaiko griežtos saviizoliacijos. Mūsų rajone jau karantinuojami keturi asmenys.

Vietos turi

Kaip informavo savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Kacevičius, savivaldybė turi patalpas, kuriose karantinuojami asmenys galės būti 14 dienų.

„Esame tam numatę patalpas Kėdainių specialiojoje mokykloje. Šiuo metu ten karantinuojami keturi asmenys.

Taip pat deramės su Kėdainių profesinio rengimo centru dėl jų dviejų aukštų bendrabučio.

Esame kalbėję ir su viešbučiais, trys iš jų – „Novus Rex“, „Grėjaus namas“ ir „Raganė“ – sutinka, esant kritinei situacijai, priimti karantinui žmones. Tiesa, pirmiausia naudosime savo resursus“, – kalbėjo A. Kacevičius.

Padės ir policija

Nepaisant to, kad izoliacija nėra prievartinė, vis dėlto gyventojai jos paisyti privalo. Pažeidusiems nurodymus grės rimtos problemos.

„Labai tikimės, kad asmenys bus sąmoningi, pilietiški ir laikysis karantino tvarkos. Tačiau jeigu jie nevykdys nurodymų, bus imtasi priemonių, pasitelkta policijos pareigūnų pagalba.

Už pažeidimus gresia administracinė, o kai kuriais atvejais – net ir baudžiamoji atsakomybė“, – įspėjo administracijos direktorius.

Daugiau naujienų apie Kėdainių rajoną skaitykite www.rinkosaikste.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite