Angle down Atgal

Kėdainių rajono savivaldybės vadovai prašo griežčiau paisyti COVID-19 saugumo reikalavimų

Įvertinę susidariusią situaciją dėl COVID-19 pandemijos plitimo mūsų rajone ir siekdami suvaldyti situaciją, meras Valentinas Tamulis ir administracijos direktorius Arūnas Kacevičius prašo visų rajono įmonių, įstaigų ir organizacijų labai apgalvoti saugius darbo būdus, daugiau darbuotojų išleisti dirbti nuotoliniu būdu ar sudaryti sąlygas  jiems kuo mažiau kontaktuoti darbe su kolegomis ir lankytojais. 

Taip pat prašoma, kaip įmanoma labiau vengti visų nebūtinų susitikimų ir masinių susibūrimų bei neorganizuoti renginių. Įstaigose užtikrinti gyventojų aptarnavimą, mokinių ugdymą laikantis  visų epidemiologinių saugumo reikalavimų. Organizuojant darbą atsižvelgti į visas Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo ir Kėdainių rajono savivaldybės rekomendacijas.

Savivaldybės vadovai nuoširdžiai tikisi, kad į situaciją rajone ir Lietuvoje atsižvelgs ir verslo įmonių, savivaldybei nepavaldžių įstaigų vadovai. „Kiekvieną sprendimą dėl visų veiklų priimkite labai apgalvotai ir atsakingai, galvodami apie savo darbuotojų ir viso rajono žmonių sveikatą“, − sako rajono meras Valentinas Tamulis.

Gyventojams rekomenduojame stebėti savo savijautą. O pajutę COVID-19 (koronaviruso infekcijai) būdingus simptomus (t. y. karščiavimas T≥37,3, sausas kosulys, gerklės skausmas, viduriavimas, galvos skausmas, skonio ar kvapo nejutimas, kvėpavimo sunkumai ar negilus kvėpavimas, krūtinės skausmas ar spaudimas), kuo skubiau nieko nelaukdami kreipkitės į savo šeimos gydytoją arba koronaviruso karštąja linija 1808.

Kėdainių rajono savivaldybės administracija klientų aptarnavimą nuo  spalio 21 dienos vykdo tik  nuotoliniu būdu. Atšaukiami du Kėdainių rajono savivaldybės tarybos spalio 22 dienos  ir spalio 23 dienos posėdžiai.

Paisykite NACIONALINIO visuomenės SVEIKATOS CENTRO (NVSC) specialistų rekomendacijų. Dėvėkite apsaugines kaukes, laikykitės saugaus socialinio elgesio principų, dezinfekuokite ir vėdinkite patalpas, laikykitės kosėjimo bei čiaudėjimo etiketo, kad būtų išvengta užsikrėtimo.

Sekite tik oficialią informaciją, kuri atnaujinama pagal NACIONALINIO visuomenės SVEIKATOS CENTRO duomenis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite