Sportas2018 m. Sausio 10 d. 16:59

Kėdainių arenoje ir sporto centre vyko jaunių krepšinio turnyras „ARENA CUP“

25822

Sausio 5–7 dienomis Kėdainių arenoje bei Kėdainių sporto centre vyko berniukų (2004 ir 2006 gimusių) krepšinio turnyras „Arena Cup“. Jame dalyvavo 280 krepšininkų iš 6 Lietuvos miestų: Kėdainių, Jonavos, Panevėžio, Kauno, Vilniaus bei Šiaulių.

Po intensyvių turnyro dienų paaiškėjo nugalėtojai.

2004 m. gimimo berniukų grupėje nugalėtojais tapo Kėdainių „SC-Nevėžis“ (treneris Vaidas Simonavičius), antroji vieta atiteko Sostinės KM, trečioji – Vilniaus KM, ketvirtoji – Jonavos KKSC, penktąją vietą pelnė Panevėžio KKSC.

Baudų konkurse nugalėtojais tapo Sostinės KM krepšininkas Motiejus Kaziliauskas, tritaškių konkurse nepralenkiamas buvo panevėžietis M. Stanevičius. Geriausiu žaidėju Kėdainių „SC-Nevėžio“ komandoje buvo Jorūnas Stankevičius, Panevėžio KKSC – Titas Mikėnas, Sostinės KM – Mantas Jančiauskas, Vilniaus KM – Mantas Buinauskas, Jonavos KKSC – Domas Žurauskas.

2006 m. gim. berniukų grupėje nugalėtojais tapo Kauno „Aičiai“ I, antrąją vietą pelnė Panevėžio KKSC, trečiąją – Šiaulių KA „Saulė“ I – „ASKA“, ketvirtoji vieta atiteko Sabonio KC I – „Beko“ (Kaunas), penktoji „Perkūnas“ I (Kaunas), šeštoji atiteko Kėdainių „SC-Nevėžis“, septintąją vietą pelnė Vilniaus KM, aštuntoji vieta atiteko „Perkūnas“ II (Kaunas).

Tritaškių konkurse nugalėjo kėdainietis Jokūbas Saudargas, baudų konkurse šiaulietis Rokas Perveneckas.

Geriausiu žaidėju Kėdainių „SC-Nevėžio“ komandoje išrinktas Bartas Naruševičius, Panevėžio KKSC Dominykas Šimonis, Sabonio KC I – „Beko“ komandoje – Jokūbas Rudaitis, Vilniaus KM – Mykolas Gaigalas, Šiaulių KA „Saulė“ I – „ASKA komandoje – A. Gužauskas, tapo Kauno „Aičiai“ I – Nojus Kiselevičius.

Dalyvius, nugalėtojus bei trenerius medaliais, taurėmis ir asmeniniais prizais apdovanojo Kėdainių sporto centro direktorius Arnas Argustas, pavaduotojas udymui Tomas Pakštys ir Seimos narys, kėdainietis Darius Kaminskas.

Kėdainių sporto centro vyr. treneris Vaidas Simonavičius džiaugėsi, jog pirmą kartą organizuotas turnyras, į kurį susirinko stiprios komandos, pavyko puikiai.

„Džiaugiuosi, jog vyresniesiems Kėdainių „SC-Nevėžis“ krepšininkams pavyko tapti nugalėtojais, o jauniesiems dar trūksta patirties, bet save išbandyti tokiame turnyre buvo naudinga.

Komandų treneriai taip pat džiaugėsi įgyta patirtimi ir dėkojo už kvietimą dalyvauti turnyre“, – kalbėjo vyr. treneris V. Simonavičius.

Tikimasi, jog krepšinio turnyras „Arena Cup“ bus tradicinis.