Angle down Atgal

Kazlų Rūdoje per gaisrą žuvo moteris

Trečiadienio naktį Kazlų Rūdoje per gaisrą žuvo moteris.

Lapkričio 25-osios naktį Kazlų Rūdoje gyvenamajame name dūmuose užtroško per 60 metų amžiaus moteris. Nors Marijampolės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Kazlų Rūdos komandos ugniagesiai į gaisrą atskubėjo per 4 minutes ir su kvėpavimo aparatais įėję į vidų išnešė ją į lauką, o atvykę medikai gaivino, deja, jos gyvybės nepavyko išgelbėti. Gaisro metu išdegė dalis fotelio ir sofos galas, aprūko patalpos.

Pirmieji į gaisrą atvyko Kazlų Rūdos komandos ugniagesiai Mindaugas Vaišnys ir Juozas Skrinska. „Šį gaisrą pastebėjo ir ugniagesius iškvietė šiame gaisre žuvusios moters dukra, kurią naktį pažadino šaižus dūmų detektoriaus signalas. Moteris su dviem vaikais suspėjo išeiti į lauką ir iškviesti pagalbą. Pasak jos, pas mamą ji buvo įrengusi ne vieną dūmų detektorių, nes baiminosi nelaimės, tačiau žuvusioji juos vis nuimdavo, nes rūkydavo kambaryje“, - pasakojo ugniagesys J. Skrinska.

Ugniagesys papasakojo papasakojo ir apie kitą vakar dienos gaisrą, kuris taip pat galėjo baigtis tragiškai. Kazlų Rūdos miestelyje pas garbaus amžiaus senolį, kuris gyvena vienas, užėjusi kaimynė išgirdo kaukiantį dūmų detektorių ir pastebėjo iš vonios besiveržiančius dūmus. Kaimynė išvedė senolį į lauką ir iškvietė ugniagesius.

„Atvykę, atlikome žvalgybą, paaiškėjo, kad vonioje svilo elektros laidai, atjungėme elektrą ir išvėdinome patalpas. Tačiau jeigu jose nebūtų dūmų detektoriaus, kuris įspėjo apie pavojų, pasekmės galėjo būti kitokios. Šiuo atveju namo šeimininkas atsipirko tik išgąsčiu,“ – sakė ugniagesys.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite