Angle down Atgal

Kauno „Stumbro“ klubas atsisakė šeštadienį žaisti Lietuvos futbolo A lygos rungtynes (papildyta LFF komentaru))

Lietuvos futbolo A lygoje neįvyko 14-ojo turo rungtynės tarp Kauno „Stumbro“ ir „Palangos“. Nors abiejų komandų žaidėjai buvo atvykę į mačą Kaune, finansinių problemų šį sezoną kamuojamos „Stumbro“ futbolininkai nežengė į aikštę, paklusę klubo savininko Richardo Walscho nurodymui.

„Kauno Stumbras šiandien neketina žaisti A lygos rungtynių. Taip yra dėlto, jog klubas nesulaukia palaikymo iš Lietuvos futbolo federacijos, šiuo klubui sunkiu metu“, – likus pusantros valandos iki rungtynių buvo paskelbta Kauno klubo feisbuko paskyroje.

Sprendimą dėl šių neįvykusių rungtynių priims Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Drausmės Komitetas (DK).

Po 13 rungtynių „Stumbras“ su 15 taškų turnyro lentelėje užima 5-ąją poziciją.

Savo ruožtu „Palanga“ taip pat po 13 mačų savo sąskaitoje turi 7 taškus ir yra įsitaisiusi 8-oje vietoje.

Pirmojo rato susitikime pergalę rezultatu 2:1 iškovojo palangiškiai.

Lietuvos futbolo federacija atkirto dėl Kauno „Stumbro“ paskleistos informacijos.

Lietuvos futbolo federacija išplatino pareiškimą dėl Kauno NFA stadione turėjusių vykti Lietuvos A lygos rungtynių tarp Kauno „Stumbro“ ir „Palangos“ klubų. Rungtynių šeimininkai „Stumbras“ rungtynių dieną pranešė, jog mače nedalyvaus.

Savo oficialioje „Facebook“ paskyroje „Stumbro“ klubas išplatino tokią žinutę: „Kauno Stumbras šiandien neketina žaisti A lygos rungtynių. Taip yra dėlto, jog klubas nesulaukia palaikymo iš Lietuvos futbolo federacijos, šiuo klubui sunkiu metu. Pasirašo FC Stumbras klubas.”

Lietuvos futbolo federacija (LFF), reaguodama į tokius tikrovės neatitinkančius teiginius, griežtai atmetė klubo pareiškimus.

„Šiuo metu „Stumbro“ klubas turi 20 tūkst. eurų skolų federacijai, tačiau, nepaisant to, mes stengėmės jiems pagelbėti. Pavyzdžiui, birželio 15 d. rungtynes klubui buvo leistos žaisti nemokant už stadioną nuomą. Birželio 16 dieną turėjusios vykti rungtynės tarp „Žalgirio B“ ir „Stumbro B“ dublerinių komandų buvo nukeltos į rugpjūčio 20 dieną dėl sudėtingos „Stumbro“ klubo situacijos. Ieškome būdų, kaip padėti klubui, tačiau už varžybų sportinių kriterijų įgyvendinimą yra atsakingas pats klubas“, – teigė LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Kauno klubo nedalyvavimą birželio 15 dienos rungtynėse išnagrinės LFF Drausmės komitetas, kuris priims atitinkamas sankcijas vadovaujantis LFF Drausmės kodeksu.

Anot LFF vadovo, artimiausiu metu federacija priims sprendimus dėl susidariusios bendros „Stumbro“ situacijos: „Paskutines dvi savaites kalbamės su klubu, tačiau konkretaus ir įgyvendinamo veiksmų plano mes iš jų pasigendame. Dabartinė situacija smukdo tiek klubo, tiek lygos prestižą, todėl imsimės atitinkamų veiksmų.“

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite