Angle down Atgal

Kauno rajone avariją sukėlusiam vairuotojui nustatytas 2,67 promilės girtumas

Kauno rajone avariją sukėlusiam vairuotojui policija vėliau nustatė 2,67 promilės girtumą. Policija sako, kad tai yra didžiausias per savaitę nustatytas girtumo laipsnis automobilio vairuotojui.

Avarija įvyko antradienį, apie 9.30 val., Giraitės kaime, čia susidūrė automobiliai „Mercedes-Benz“ ir „Honda“.

Pareigūnams nuvykus į įvykio vietą paaiškėjo, kad automobilio „Honda“ vairuotojas pasišalino iš įvykio vietos, tačiau visai netrukus jis buvo surastas.

24 metų vyrui buvo nustatytas sunkus girtumo laipsnis.

Savaitgalį, liepos 16–18 dienomis, Kauno mieste ir rajone buvo vykdyta policinė priemonė, skirta neblaiviems vairuotojams ir įvairiems Kelių eismo taisyklių  pažeidimams išaiškinti.

Kaip skelbia policija, patikrinus apie 3,2 tūkst. transporto priemonių, išaiškinta 11 neblaivių vairuotojų ir 3 asmenys, neturintys teisės vairuoti.

Tarp pažeidėjų – vienas automobilio vairuotojas, už vairo neblaivus (nustatytas lengvas girtumas – 0,65 prom.) sėdęs pakartotinai, dar vienam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,89 prom. ir pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Sustabdytas ir automobilis be privalomos techninės apžiūros bei su dygliuotomis padangomis – už tai vairuotojui surašytas administracinio nusižengimo protokolas.

Iš viso per savaitę Kelių patrulių kuopos pareigūnai nustatė 16 neblaivių vairuotojų ir 4 dviratininkus.

Sekmadienį, apie 16.50 val., neblaivus dviratininkas buvo sustabdytas Kėdainių rajone, Nociūnų kaime.

Dviratininkui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,36 promilės girtumas. Taip pat nustatyta ir 15 asmenų, kurie vairavo transporto priemones neturėdami tam teisės.

Kauno apskrityje šiemet žuvo penki eismo dalyviai (pernai iki liepos mėnesio pabaigos –14), dar 354 sužeisti (pernai – 350). Pareigūnai ragina visus eismo dalyvius laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite