Angle down Atgal

Kauno policijos pareigūnai savaitgalį tikrino vairuotojų blaivumą

Šį savaitgalį, vasario 21-22 dienomis, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai pagrindinį dėmesį sutelkė į Kauno miesto ir rajono kelių vairuotojus, tikrino, ar visi sėda prie vairo būdami blaivūs. Pasitaikė ne tik neblaivių, bet jau ir apie vasarą galvojančių vairuotojų, pažymima Kauno apskrities policijos pranešime.

Tiek penktadienio vakarą, tiek šeštadienio rytą tikrinant Kauno miesto ir rajono vairuotojų blaivumą, iš viso pareigūnai pasilabino su 1 139 gyventojais. Trims vairuotojams šis susitikimas nebuvo toks malonus. Jiems visiems alkoholio matuoklis parodė lengvą girtumo laipsnį: 0,45 prom., 0,60 prom. ir 0,45 prom. Taip pat nustatyti dar septyni vairuotojai, kurie buvo vartoję alkoholio, tačiau leistinos normos neviršijo: 0,13 prom., 0,39 prom., 0,39 prom., 0,16 prom., 0,17 prom., 0,21 prom.

Nors pagrindinis dėmesys buvo telktas į blaivumo kontrolę, pro akylas Kauno pareigūnų akis nepraslydo ir kiti Kelių eismo taisyklių pažeidimai. Dviem asmenims teko priminti, kad prieš sėdant prie vairo pirmiausia reikia įgyti teisę vairuoti automobilį. Du vairuotojai, matyt, pamiršo, kad nors sniego ir nėra, tačiau važinėti reikia su žieminėmis, o ne vasarinės padangomis. Dar keli vairuotojai nustatyti neapdraudę automobilio privaloma tvarka, o vienas į kelius išriedėjo su neįregistruotu automobiliu.

Pareigūnai primena, kad tokios eismo saugumo užtikrinimo priemonės bus vykdomos ir sekmadienį visoje Kauno apskrityje, o vairuotojus ragina kelyje laikytis Kelių eismo taisyklių dėl savo ir kitų eismo dalyvių saugumo.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite