Angle down Atgal

Kauno policija aiškinasi, kas padegė vyrą

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) pareigūnai atlieka tyrimą dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo ir prašo atsiliepti asmenis, mačiusius įvykį.

Praėjusį penktadienį, liepos 16 d., apie 14.00 val. Kaune, Karaliaus Mindaugo pr., prie pėsčiųjų tilto, vedančio į Žalgirio areną, nepažįstami asmenys sužalojo vyrą (gim. 1965 m.). Nenustatyti jaunuoliai apipylė vyrą nežinomos kilmės skysčiu ir padegė, o patys pasišalino iš įvykio vietos. 
Asmenis, nurodytu laiku buvusius netoliese ir mačiusius įvykį ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK Nemuno policijos komisariatą telefonu 8 608 93 614 arba rašyti el. p. alva.kezinaityte@policija.lt.
Kauno apskr. VPK Nemuno policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 138 str. 1 d. Už tai gresia laisvės apribojimas arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.
Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 2-ojo skyriaus prokurorai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite