Angle down Atgal

Kauno marių regioniniame parke - netikėta vagystė: dingo... laiptai

Neveronyse, Kauno marių regioniniame parke, pasidarbavo ilgapirščiai. Nežinia, juoktis ar verkti, mat vagių taikiniu tapo laiptų pakopos.

Neseniai pasidžiaugę gražėjančiu vaizdu šalia marių, parko direkcijos darbuotojai šmaikščiai informuoja apie vagystę - nors žiema nešalta, gal kam pritrūko malkų?

„Rodos, žiema ne tokia šalta, bet kažkam vis tiek prireikė medienos nuo naujų pakopų Neveronyse... Tik pasidžiaugėm su lankytojais, kaip gražėja Kauno marių regioninio parko lankytinos vietos, kaip smagu bus pradėti naują sezoną. Panašu, kad kažkas ”sezoną” jau pradėjo. Gal matėt, kur ”iškeliavo” pakopos?“, - į savo sekėjus socialiniame tinkle facebook vakar kreipėsi Kauno marių regioninio parko direkcija.

Žmonės greitai sureagavo - net 126 internautai pasidalijo šia žinia su savo draugais, pasipylė komentarai, kad tokiems vagišiams patiems reikėtų „pakrauti malkų“.

Kauno gyventojai ir svečiai viliasi, kad situaciją išaiškins policija, o parko direkcija nenuleis rankų ir toliau puoselės aplinką.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite