Angle down Atgal

Kaune prasidėjo tarptautinis A. Šociko bokso turnyras

Kauno sporto halėje prasidėjo jau 23 metus iš eilės organizuojamas Lietuvos boksininko A. Šociko vardo turnyras. Jame kovoja 60 boksininkų iš dešimties valstybių.

Pirmą turnyro dieną vyko preliminarios kovos. Jose kovojo keturi Lietuvos boksininkai.

Užtikrintą pergalę iškovojo geriausias 2018 metų Lietuvos boksininkas Vytautas Balsys. Čempiono titulą ginantis V. Balsys svorio kategorijoje iki 75 kg, vieningu teisėjų sprendimu, taškais 5:0 nugalėjo ukrainietį Denisą Ševčenką. Pusfinalyje lietuvis pirštines surems su švedu Adamu Belalia.

Įspūdingą pergalę iškovojo ir kitas praėjusių metų turnyro čempionas Robertas Jokulys. Svorio kategorijoje iki 91 kg lietuviui pakako vos keliolikos sekundžių nokautuoti ukrainietį Sergijų Buriaką. Po galingo R. Jokulio smūgio, varžovas negalėjo tęsti kovos ir jo treneriai į ringą metė rankšluostį, taip nutraukdami kovą. Pusfinalyje R. Jokulys susitiks su Švedijos atstovu Goranu Babičiumi.

Trijų raundų neprireikė ir Gilvinui Lukošiūnui. Svorio kategorijoje iki 60 kg Lietuvos vicečempionas antrame raunde įrodė savo pranašumą prieš ukrainietį Dmitrijų Apončiuką. Pusfinalyje G. Lukošiūnas susitiks su latviu Nikita Androsčuku.

Permainingai klostėsi svorio kategorijos iki 75 kg kova, kur Kristupas Ivanauskas susitiko su prancūzu Loicu Thierry Ngounda. Pirmus du raundus ringe aiškiai dominavo prancūzas, tačiau trečiame raunde lietuvis perėmė iniciatyvą ir varžovą užklupo galingais ir tiksliais smūgiais. Vis dėlto varžovas sugebėjo atsilaikyti ir šventė pergalę taškais 5:0.

Sporto halėje turnyro kovas stebi ir profesionalų ringe JAV pergales skinantys Lietuvos boksininkai Egidijus Kavaliauskas ir Eimantas Stanionis.

Ketvirtadienį vyksiančiuose A. Šociko turnyro pusfinaliuose kovos devyni Lietuvos boksininkai. Kovas nuo pusfinalio etapo pradės jau septinto čempiono titulo siekiantis Edgaras Skurdelis. Svorio kategorijos iki 60 kg pusfinalyje lietuvis susitiks su Rusijos atstovu Gasanu Magomedovu.

Pusfinaliai ketvirtadienį prasidės 16 val. Turnyro čempionai paaiškės penktadienį nuo 18 val. vyksiančiuose finaluose.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite