Angle down Atgal

Kartu su Trimis karaliais kauniečiai išlydės gražiąsias metų šventes

Ketvirtadienio pavakarę Kauno centre nuo Kauno Šv. arkangelo Mykolo bažnyčios (Soboro) Laisvės alėja iki Kauno miesto savivaldybės centrinių rūmų judės Trijų karalių eisena.

Merkelis, Baltazaras ir Kasparas sveikins šiemetinę Europos kultūros sostinę, laimins kauniečius. Angelas su žvaigžde rankoje rodys kelią, o kartu keliaujantis senasis Krivis primins, kad baigėsi tarpušventis, ir atėjo metas kibti į darbus.

„Trys karaliai negali nekalėdoti. Jų širdyje – gera valia, rankose – auksas, mira, smilkalai, o ką pasieks smilkalų kvapas, tas visus metus bus apsvaigęs iš laimės ir jo nepuls jokios ligos. Ar norite būti laimingi ir sveiki? Tad raginam visus ateiti į šventę“, – sako ją rengiančio Kauno tautinės kultūros centro metodininkė Eglė Vindašienė, su kitais organizatoriais kviesdama visus linksmai užbaigti kalėdinį laikotarpį ir tradiciškai pasitikti Tris karalius.

Tiesa, šventė nesibaigs susibūrimu Laisvės alėjoje – trumpam sustoję ir pašokę prie Kauno savivaldybės, karaliai pakvies miestiečius susirinkti prie pagrindinės miesto eglės Rotušės aikštėje, kur 17.45 val. vyks teatralizuotas sveikinimas „Trys karaliai atkeliavo – visas svietas uždainavo“. O galiausiai viską užbaigs įspūdingas muzikos, ugnies ir pirotechnikos šou.

Šventę rengti Kauno tautinės kultūros centrui padeda jo steigėja – Kauno miesto savivaldybė, taip pat partneriai, tarp kurių yra Kauno miesto muziejus, Kauno kultūros centras, Kauno folkloro ansambliai „Žaisa“, „Ratilėlis“, „Piliarožė“, „Alda“ bei „Jotija“.

Ketvirtadienį Rotušės aikštėje kauniečiai atsisveikins ir su visą šventinį laikotarpį juos bei svečius džiuginusia pagrindine, „vasarine“, Kauno miesto Kalėdų egle.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite