Angle down Atgal

Karantino rezultatas – moderni kino studija Kretingos bibliotekoje

Karantinas davė ir kai ko gero. Jo dėka Motiejaus Valančiaus biblioteka turi profesionalią kino studiją, kurioje šiemet jau vyksta renginiai, transliuojami įstaigos Facebook svetainėje.

Filmavo ir telefonais
„Viskas prasidėjo dar per pirmąjį karantiną, susidūrus su pandemijos sukeltais darbo apribojimais, –pasakoja vyriausioji įstaigos bibliotekininkė projektinei veiklai ir viešinimui Brigita Barkauskaitė, – teko ieškoti išeičių ir greitai persiorientuoti. Mūsų visas darbas ėmė vykti tik nuotoliniu būdu, tuomet viską darėme taip, kaip mokėjom. Filmavome ir su savo telefonais“.
Aišku, kaip sako Brigita, įrašų kokybė buvusi ne kokia: „Tuo metu kaip tik Lietuvos kultūros taryba paskelbė kvietimus rašyti projektus. O mes, kaip biblioteka, norime ne tik neatsilikti nuo technologijų, bet ir būti moderni, visuomenės poreikius ir lūkesčius atitinkanti institucija“.
Taigi, po metų, biblioteka sulaukė finansavimo ir pradėjo įgyvendinti projektą. Iš projektinių lėšų buvo įsigyta profesionali įrašymo ir transliavimo įranga.

Daugiau skaitykite:

www.svyturiolaikrastis.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite