Angle down Atgal

„Kantri Sūnus“ pristato ilgai lauktą, lietuvišką dainą „Herojai“

Visai neseniai, 21-erių metų jaunuolis, Jovydas Zabiela, gavęs „Kantri sūnaus" etiketę, kaip ir žadėjo, į pasaulį išleido taip ilgai lauktą, lietuvišką dainą, pavadinimu - „Herojai". Kaip teigia pats kūrinio autorius, ši daina gimė karantino metu, kuomet visi buvome suspausti iš abiejų pusių ir negalėjome net normaliai kvepuoti, tad ką jau kalbėti, apie kažkokią motyvaciją ir laimę.

-„Tuo metu, mums visiems reikėjo herojaus. To žmogaus ar būtybės, kuris parodytų kelią, kaip išvengti dar didesnių duobių, nei esame visi dabar. O juk esmė tame, jog mes visi esame herojai savo paties. Būtent šią žinutę visuomenei ir skleidžiu, su savo naująja daina.

Dar visai neseniai, Jovydas Zabiela, į žiniasklaidos akiratį buvo papuolęs tuomet, kai netyčia sudainavęs, Lietuvos „Kantri Tėvo", Virgio Stakėno hitą - „Kelelis tolimas", gavo „Kantri Sūnaus" etiketę.

-„Aš tos etiketės nesibaidau. Man netgi malonu, kada mane lygina su tokiais Lietuvos scenos grandais. Tik svarbu nepamiršti, jog aš esu aš ir į nieką nesilygiuoju ir noriu išlikti savimi. Noriu, jog žmonės mane matytų ne tik kaip „kantri sūnų", bet kaip Jovydą Zabielą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite