Angle down Atgal

Kalvarijos ir Sangrūdos gimnazijų abiturientams įteikti brandos atestatai

Rugpjūčio 7 d. Kalvarijos gimnazijos ir Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazijos abiturientams buvo įteikti brandos atestatai.

Kalvarijos gimnazijos abiturientus sveikino Kalvarijos savivaldybės meras Vincas Plikaitis, Kalvarijos savivaldybės administracijos direktorius Kęstas Spūdys, Kalvarijos savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Vida Vasiliauskienė, Kalvarijos gimnazijos direktoriaus pavaduotoja, einanti direktoriaus pareigas, Arūnė Vaičiūnaitė-Levuškinienė. Meras įteikė padėkos čekius Mėtai Sinkevičiūtei ir Gretai Burinskaitei, Kalvarijos gimnazijos abiturientėms, išlaikiusioms užsienio kalbos (anglų) valstybinį brandos egzaminą 100 balų įvertinimu, bei Giedrei Guzavičienei, Kalvarijos gimnazijos anglų kalbos mokytojai ekspertei, ir Ingridai Kaleinikienei, Kalvarijos gimnazijos anglų kalbos vyresniajai mokytojai, paruošusioms mokines užsienio kalbos (anglų) valstybiniam brandos egzaminui. Įteiktos mero padėkos Aivarai Šitkauskaitei ir Gretai Burinskaitei už atsakingumą mokantis ir siekiant rezultatų, nuolatines pastangas ir siekį žengti pirmyn, Kalvarijos savivaldybės vardo garsinimą dalyvaujant olimpiadose, iniciatyvą bei kūrybiškumą, puikius mokymosi rezultatus. 

Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazijos abiturientus sveikino Kalvarijos savivaldybės mero pavaduotojas Kęstutis Bagdanavičius ir Kalvarijos savivaldybės administracijos direktorius Kęstas Spūdys, Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazijos direktorė Vida Šalčiuvienė. Įteiktos mero padėkos Emilijai Vincevičiūtei ir Pauliui Petruškevičiui už gerą mokymąsi ir aktyvią visuomeninę veiklą. Dalei Mekionytei, direktoriaus pavaduotojai, įteikta padėka už ilgametį pedagoginį darbą, kūrybingą ugdymo proceso organizavimą ir aktyvų dalyvavimą gimnazijos veikloje.

Įveikę 2019-2020 m. m. iššūkius ir sunkumus Kalvarijos gimnazijos 75 laidos 40 abiturientų ir Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazijos 65 laidos 9 abiturientai įžengė į naują gyvenimo etapą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite