Kalnų dviratininkai čempionų vardų siekė Lapiuose

Klaipėda

Reporteris SantaŠaltinis: Etaplius.lt

94905

Rugpjūčio 4-ąją vykęs ketvirtasis Lietuvos kalnų dviračių (MTB) kroso maratono (XCM) čempionatas buvo surengtas Klaipėdos rajone, Lapiuose. Nugalėtojus sveikino ir simbolines dovanas jiems įteikė Klaipėdos rajono savivaldybei atstovavęs Administracijos direktoriaus pavaduotojas Justas Ruškys.

Moterų varžybų nugalėtoja ketvirtus metus iš eilės tapo Katažina Sosna („Torpado – Südtirol“), o tarp vyrų trečią kartą iš eilės triumfavo Šarūnas Pacevičius („Impuls“).

K. Sosna 62 km nuvažiavo per 3 val. 5 min. 3 sek. (vid. greitis – 20,1 km/h). Sidabro medalį trečią kartą pelnė Silvija Pacevičienė (Kauno SM „Gaja“), o bronzos – Elvyra Bugajevaitė (Vilniaus miesto SC – „Sietynas“).

Š. Pacevičius 62 km nuvažiavo per 2 val. 45 min. 2 sek. (vid. greitis – 22,5 km/h). Sidabro medalis trečią kartą atiteko Domui Manikui („Impuls“, +5.39), o bronzos medalį pelnė Martynas Utkinas (+5.41). Ketvirtąją vietą užėmė Edgaras Kovaliovas („Top Team“), o penktąją – Donatas Šertvytis(„S-Sportas“).

Čempionatą Lietuvos dviračių sporto federacija surengė kartu su sporto klubu „S-Sportas“. Kartu vyko ir Žemaitijos taurės varžybų trečiasis etapas.

K. Sosna ir Š. Pacevičius šiemet auksą iškovojo ir Lietuvos MTB olimpinio kroso (XCO) čempionate, o K. Sosna tapo ir Lietuvos dviračių plento čempionato pavienio starto lenktynių čempione.