Angle down Atgal

Kalėdinės dovanos: kas šiais metais bus populiariausia?

Nė nereikia sakyti, kad kalėdinių dovanų rinkimas žmonėms sukelia nemažai streso. Ypač kai neturime idėjų! Dar didesnį spaudimą patiriame tuomet, kai suvokiame, kad iki švenčių liko nedaug laiko, o dovanos ne tik nenupirktos, bet ir biudžetas smarkiai apsunkina pasirinkimą. Todėl, patariame dovanas rinkti jau dabar – iš anksto! Dar nežinote ką dovanosite artimiesiems? Štai keletas dovanų idėjų, kurios bus populiariausios per 2019 metų Kalėdas!

Kalėdų dovanos

Kosmetikos reikmenų rinkinys mamai, megztinis tėčiui, dovanų čekis sesei ir stora knyga broliui... Pasak dovanų ekspertų, tokios dovanos per Kalėdas lietuvių šeimose – įprastos, todėl nieko nestebina. Tačiau norint nustebinti kartais užtenka tiek nedaug... Vietoje įprasto kosmetikos rinkinio mamai – įteikite jai SPA procedūrų rinkinį, pavyzdžiui, jaunimąją procedūrą ar įvaizdžio atnaujinimą.

Tėčiui, ideali kalėdinė dovana – apsilankymas pas barzdaskutį ar pasivažinėjimas su Lamborghini, o galbūt, priešingai, labai ramus poilsis SPA erdvėje. Na, o dar geriau, jei dovana mamai ir tėčiui būtų bendra, pavyzdžiui, SPA poilsis dviems, SPA su nakvyne, skrydis oro balionu, jodinėjimas žirgais ar gardi vakarienė / degustacija.

Sesei patiks prancūziškų desertų degustacija, manikiūras su parafino vonelėmis, apsilankymas galvosūkių kambaryje ar makiažo pamoka sau.

Na, o broliui leiskite išbandyti pasivažinėjimą tankriedžiu arba bagiu! Tankriedis, kol kas dar tik vienas vienintelis visoje Lietuvoje, tad galėsite būti tikri, jog brolis dar nebus išbandęs šios pramogs! Tankriedžiai – tai keturračio, riedlentės ir tanko savybių derinys. Šie „mažieji visureigiai“ gali skrieti bet kokiu paviršiumi – grumstuotais miško takais, sniegu apklotais keliais ar klampiais laukais. Šis montriukas išvysto net 40 km/h greitį.

Idėjos Kalėdoms

Kalėdinių dovanų idėjų internete, išties apstu. Tačiau kaip išsirinkti kažką naujo, dar neatrasto? Siūlome apsižvalgyti 2019 metų populiariausių dovanų sąraše:

  • Personalizuotos dovanos.

Personalizuotos dovanos yra asmeniškai dovanos gavėjui sukurtos dovanos: specialūs marškinėliai, metrikai, nuotraukos, graviruoti papuošalai ir pan. Nustebinkite draugą su tokia staigmena!

  • Išmanieji įrenginiai.

Jei dovanos gavėjas itin artimas, tikriausiai negaila jam padovanoti kiek brangesnę dovaną. Tokiu atveju bus labai populiaru dovanoti išmaniuosius telefonus, apyrankes, laikrodžius, ausines, planšetes ir t. t.

  • Pavadinkite žvaigždę pasirinktu vardu.

Tai unikali dovana, kuri per 2019-ųjų Kalėdas bus itin populiari! Jau seniai žadate antrajai pusei padovanoti gražiausią žvaigždę? Padarykite tai! Jūsų pasirinkto vardo žvaigždė bus įtraukta į Millennium Chronicle žvaigždžių registro katalogą, o Jums bus pateiktas originalus žvaigždės registracijos sertifikatas su autentiškomis žvaigždės koordinatėmis.

  • Rankų darbo gaminiai.

Rankų darbo, nuoširdžiai pagaminti, gaminiai, visuomet išliks populiarūs. Jie parodo nuoširdumą ir meilę dovanos gavėjui. Taigi, pagaminkite kažką unikalaus: nutapykite paveikslą, iš molio nulipdykite skulptūrėlę, išdrožinėkite šaukštą, numegzkite kojines ar pan. Visą tai paliks neišdildomą įspūdį!

Simbolinės kalėdinių dovanų idėjos

Ne visuomet galime sau leisti pirkti brangias dovanas, tad kartais tenka išrinkti simbolines staigmenėles, kurios vistiek nudžiugins dovanos gavėjo širdį! Viena populiariausių dovanų – vilnonės kojinės. Tačiau, taip pat pastebima, kad ši dovana tampa vis populiaresnė vyresniame amžiuje. Tokia staigmena sušildo ne tik širdį, bet ir kūną!

Kita idėja – nuotraukos! Nors iš pirmo žvilgsnio nuotraukomis pripildyti albumai gali pasirodyti it tikra atgyvena, nepamirškite: mados keičiasi, bet vis grįžta. Taigi dabar toks nostalgiją keliantis albumas, pripildytas pačiais gražiausiais prisiminimais, – ir vėl šiuolaikiška.

Galiausiai, kol vieni per Kalėdas tikisi dovanų gauti taip trokštamus daiktus, kitiems geriausia dovana – smagiai praleistas laikas. Jei ir Jūsų artimieji labiau vertina pramogas, išklausykite jų poreikius – padovanokite nuotaikingą laiką drauge, kurį praleisite pasinėrę į lūkesčius atitinkančias linksmybes. Daugiau apie tokias dovanas, skaitykite kitame straipsnyje apie Kalėdines dovanas.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (2)

Taip pat skaitykite